"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

Обшуки у власника телеканалу "Прямий": депутати "ЄС" звертаються до спікера Ради – відео (оновлено)

Читайте по-русски
Група народних депутатів від "Європейської солідарності" йдуть до спікера через ситуацію навколо телеканалу "Прямий"

Група депутатів від "ЄС" зустрілася зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим через обшуки у власника телеканала "Прямий" Володимира Макеєнка. Вони повідомили про це журналістам після зустрічі з очільником парламенту, інформує "5 канал".

Народні депутати називають слідчі дії наступом на свободу слова та заявляють, що таким чином Україна повертає із Європейського шляху на російський. Кажуть, спікер Разумков пообіцяв, що не дасть атакувати свободу слова та проводити антиєвропейські ініціативи.

Народний депутат від "ЄС" Артур Герасимов сказав: "Ми почули від спікера парламенту Дмитра Разумкова, що свобода слова – це є ключове надбання України. Він зробить все для того, щоб свобода слова була захищена; він зробить все для того, щоб права журналістів були захищені, і він готовий приділяти додаткову увагу і ставити на особистий контроль питання, які дозволять зберегти свободу слова України і які дозволять зберегти і захистити права журналістів в Україні".

А нардеп Ахтем Чийгоз наголосив: "Свобода слова, право на отримання інформації – це фундаментальна основа демократичної держави. Спроба влади взяти під контроль засоби масової інформації, прикриваючи це такими благими намірами, як було сказано, – це, насправді, є неприпустимим".

Як повідомляв 5.UA, напередодні слідчі ДБР провели обшук у квартирі власника каналу Володимира Макеєнка. У Державному бюро розслідувань заявили: слідчі дії пов'язані з можливим ухиленням від сплати податків під час операції купівлі-продажу телеканалу "Прямий". У "Європейській солідарності" називають такі дії слідчих наступом на свободу слова.

Попередній матеріал
"Становище української мови в 2019 році" – презентація аналітичного дослідження
Наступний матеріал
Мир чи російські танки: що чекає українців по той бік мосту в Станиці Луганській – Маруся Звіробій
Loading...