журналісти на Донбасі
журналісти на Донбасі osvita.mediasapiens.ua

Нова влада будує режим путінського зразка в Україні – реакція "ЄС" на обшуки директора "Прямого"

Читайте по-русски
У партії зазначили, що Україна переживала різні часи, але до подібного тиску на засоби масової інформації не вдавалися навіть у часи Януковича

Після намірів запровадити кримінальну відповідальність для журналістів за так звану "неправдиву інформацію" влада почала реалізовувати свої плани наступу на свободу слова. Про це йдеться на сайті "Європейської солідарності".

"Прямий" канал залишається одним із небагатьох засобів масової інформації, який не співає осанну президенту Зеленському. Саме з цим ми пов'язуємо обшуки в офісі Володимира Макеєнка, який є власником "Прямого" каналу. Ключову роль у цих діях, як завжди, відіграє поплічник Януковича Портнов та його "шістка" керівник ДБР Труба", – сказано в заяві.

У партії зазначили, що Україна переживала різні часи, але до подібного тиску на засоби масової інформації не вдавалися навіть у часи Януковича.

"Наступ на свободу слова є одним із елементів зміни геополітичного курсу країни, який проводить нинішня влада. Мотиви влади зрозумілі – побудова в Україні режиму путінського зразка, коли правляча монобільшість уже поставила під контроль президента Зеленського усі правоохоронні структури та суди", – зауважують у партії.

"ЄС" має намір звертатися з відповідними заявами до європейських структур та міжнародних організацій, оскільки дії української влади не відповідають стандартам європейської демократії та повертають Україну в русло російського штибу авторитарної політики.

Як повідомляв 5.UA, у четвер, 7 листопада, з обшуками прийшли до будинку власника телеканалу "Прямий" Володимира Макеєнка.

 

Попередній матеріал
Обмеження в'їзду фур до Києва: на яку із трьох магістралей не впускатимуть вантажівки та які обмеження щодо ваги – сюжет
Наступний матеріал
Допит Пашинського у справі розстрілів на Інститутській не відбувся – подробиці
Loading...

МЗС чекає, що на конференцію ОБСЄ в Москву будуть запрошені іноземні демократичні ЗМІ

"Виступали за введення військ РФ на Донбас": ЗМІ з'ясували, з ким зустрічався Зеленський у Золотому

Мінкульт готується законодавчо визначити, що таке маніпуляції у ЗМІ

"Європейська солідарність" виграла суд у News One

"Корпоративне" захоплення держави: Зеленський проявляє схильність до авторитаризму – Financial Times

Зеленському не вдалося переконати суспільство, що він не залежить від олігархів – Financial Times