Кіборг Микола Тихонов
Кіборг Микола Тихонов За Чай.com / 5 канал

Оборонець ДАП пояснив, чому він іронічно ставиться до назви "кіборги"

Ще 10-20 років тому можна було почути, що в нас ніяких ворогів немає, нам армія не потрібна і можливо, треба приєднатися до союзу держав СНД. Наразі найголовніше для нашої армії те, що ми тепер знаємо, хто наш ворог

Доброволець, офіцер батальйону "Карпатська Січ", а потім ще два роки – кадровий офіцер ЗСУ Микола Тихонов, який брав участь в обороні ДАП, в ефірі "5 каналу" розказав, що ставиться до назви "кіборги" досить іронічно, оскільки "справжніми "кіборгами" вважає тих хлопців, які там назавжди лишилися".

І додав: "Так сталося, що нас так назвали. Це ж вороги нас так назвали. Добре. Хай бояться. Так само, як вони назвали "Чорними запорожцями" 72-у бригаду".

Окрім цього, Микола Тихонов розповів, що зараз змінилося в українській армії. "Найголовніше для нашої армії те, що ми тепер знаємо, хто наш ворог. І це не тільки для армії, а й для суспільства. Тепер усі знають, що наш ворог – це Росія. І це, до речі, наш споконвічний ворог. Бо в нас можна було почути ще 10-20 років тому, що в нас ніяких ворогів немає, нам армія не потрібна і можливо, треба приєднатися до союзу держав СНД. А зараз таких розмов вже бути не може. І хоч як це трагічно, нам у цьому допоміг сам ворог, який поліз з війною до нас. Це ніяка не гібридна – це етап визвольної війни. І люди говорили ще на початку незалежності, що нас ще чекають "неприємні моменти" з Росією. Але їх сприймали просто як несповна розуму", – підсумував він.

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Наступний матеріал
Під Києвом Renault на повному ходу збив військового ЗСУ
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": кіборг Микола Тихонов "Барін" в ефірі "5 каналу"

Три "лінії оборони": Пашинський назвав ключові речі в ЗСУ, які потребують негайного оновлення

Мілітарні підсумки року: Бірюков розповів про здобутки та перемоги ЗСУ у 2018-му

"Не хочеться годувати чужу армію": музиканти "ДахиБрахи" та "Бумбоксу" допомогли бійцям ЗСУ, розносячи піцу

Генштаб посилив кордон на небезпечних напрямках

Україна перекидає літаки десантно-штурмових військ на узбережжя Азовського і Чорного морів