Скріншот відео

Україна перекидає літаки десантно-штурмових військ на узбережжя Азовського і Чорного морів

Наразі наша лінія оборони укріплена максимально, наголошує Президент

Україна перекидає літаки десантно-штурмових військ на захист узбережжя Азовського і Чорного морів від можливої агресії РФ. Про таке повідомив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з військовими 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, що виконує бойові завдання в ООС.

За словами глави держави, після запровадження воєнного стану у стислі строки було проведено бойові злагодження бригад, які стали на захист найбільш небезпечного напрямку.

"Із застосуванням нашої авіації перекидаються десантно-штурмові війська, зокрема, підрозділи 95-ї бригади, яка також посилила захист басейну узбережжя Азовського і Чорного морів", – повідомив Порошенко.

Також Президент додав: "Наголошую, що зараз, унаслідок тих дій, які були застосовані, наша лінія оборони укріплена максимально, а українські воїни готові в будь-який момент дати адекватну відповідь на провокативні дії агресора". 

Головнокомандувач додав, що бойова готовність українського війська збільшена, додатково залучені підрозділи Державної прикордонної служби, Нацгвардії, Нацполіції, СБУ, що переведені на посилений режим служби. Так само посилено здійснюється оборона державного кордону.

Нагадаємо, раніше Президент повідомив: найбільш небезпечні ділянки кордону з Росією посилюють особливі підрозділи ЗСУ

Як інформував 5.UA, в 10 областях України запровадили воєнний стан. Зокрема в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Вінницькій Областях. Термін дії – 30 днів. Петро Порошенко зазначив, що положення воєнного стану використовуватимуть лише в разі російської наземної агресії.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Шторм-2018": неймовірні фото з командно-штабних навчань на Херсонщині

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нацбанк випускає пам'ятну монету з нині окупованим Севастополем – фото
Наступний матеріал
ВР продовжила мораторій на продаж сільськогосподарських земель
Loading...