відкриті джерела

Стратегічна авіація РФ здатна покрити нашу територію, не заходячи у повітряний простір України – ГУР

Радіус дії тактичної та стратегічної авіації Росії є дуже загрозливим для українських територій

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів про повітряну загрозу з боку РФ і пояснив, чому Україна в цьому аспекті залишається доволі вразливою. 

"По-перше, після початку війни РФ модернізувала всю аеродромну інфраструктуру поблизу України. По-друге, здійснена модернізація літаків і прийняті на озброєння нові літаки – більш сучасні, більш потужні. І третє – ми завжди відслідковуємо діяльність екіпажів цих літаків. Вони задіяні у бойових діях на території Сирії, мають бойовий досвід і всі бойові навички, необхідні для того, щоб вести бойові дії в сучасних умовах", – зазначають у ГУР.

Водночас, коли ми говоримо про російські літаки, варто згадувати як тактичну, так і стратегічну авіацію.

"Щодо радіусу дій, більшість літаків і того озброєння Російської Федерації, яке вони несуть на собі, дають змогу покривати майже всю територію нашої держави (окрім частини території Закарпатської області). Це тактична авіація, а коли ми говоримо про стратегічну авіацію, про дальніх бомбардувальників, вони можуть покривати нашу територію, навіть не заходячи в повітряний простір нашої держави", – констатує Скібіцький.

Продовження розмови – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Відносини Варфоломія та РПЦ: як Москва поглиблювала розкол у Вселенському Православ'ї
Наступний матеріал
Циклон Marielou принесе в Україну похолодання та опади на вихідних
Loading...