Вадим Скібіцький
Вадим Скібіцький 5 канал

Донський напрямок: у ГУР відстежили, де саме Росія накопичує найбільше війська

Українські розвідники звітують: переміщення військ саме на Донському напрямку наразі найактивніше

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів про те, де РФ проводить активне переміщення військ та чому посилює ділянки українсько-російського кордону. 

"Ми зараз спостерігаємо дуже активну діяльність російських військ саме на Донському напрямку (Донецькому – для нас і Донському – для Росії). Переміщення військ там зараз дуже активне", – констатує Скібіцький.

Він зазначає: "На сьогодні вся інфраструктура, що розгорнута на полігонах Кузьмінський, Кадамовський (Південного військового округу ЗС РФ – ред.), що в Ростовській області, а особливо після початку війни, Російська Федерація створила інфраструктуру, яка дозволяє не просто розгорнути дивізії, частини на постійній основі, а й залучати батальйон тактичної групи з Південного військового округу, з інших округів саме для посилення цього угруповання на нашому напрямку". 

Продовження розмови – далі у відео: 

Як інформував 5.UA, раніше командувач Збройних сил України Віктор Муженко заявив: загроза повномасштабного вторгнення військ РФ нині найвища з 2014 року. На кордоні з Україною нині розміщені 80 тисяч російського війська

Попередній матеріал
Розгатили ще й студійне обладнання: депутати Барна та Левченко влаштували бійку в прямому ефірі
Наступний матеріал
Відносини Варфоломія та РПЦ: як Москва поглиблювала розкол у Вселенському Православ'ї
Loading...