Бронеавтомобіль Барс-8
Бронеавтомобіль Барс-8 bogdan.ua

Новий вітчизняний бронеавтомобіль "Барс-8" завершив випробування

  Читайте по-русски
  У своєму складі "БАРС-8" має шасі підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4 з 6,7-літровим турбодизельним двигуном Cummins, броньований протимінний і балістичний захист за стандартом STANAG 4569 Level 2 та системи забезпечення життєдіяльності екіпажу

  Бронеавтомобіль "Барс-8" успішно завершив програму державних випробувань, яка тривала понад два роки. Про це повідомляє прес-служба компанії-розробника бронеавтомобілів "Богдан".

  Протягом випробувань ББМ "Барс-8" успішно пройшла всі етапи – ходові випробування, проходження бродів, подолання бездоріжжя, підйомів та спусків, зручність десантування, ведення вогню, випробування підривом, балістичну стійкість та низку інших важливих тестів.

  У своєму складі "БАРС-8" має шасі підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4 з 6,7-літровим турбодизельним двигуном Cummins, броньований протимінний і балістичний захист за стандартом STANAG 4569 Level 2 та системи забезпечення життєдіяльності екіпажу. Конструкцією бронеавтомобіля передбачено встановлення систем пуску димових гранат, засобів зв’язку та навігації, приладів нічного та денного спостереження, системи регулювання тиску в шинах, системи пожежогасіння моторного відділення, засобів маскування, протиосколкового підбою корпусу, автономної кліматичної системи.

  Сімейство спеціальних броньованих машин на базі "БАРС-8" передбачає можливість встановлення різних бойових модулів та озброєння.

  Основною сферою використання броньовика є забезпечення підрозділів ЗСУ при веденні ними бойових дій. Машина також може бути задіяною для транспортування особового складу, перевезення вантажів в умовах бойових дій, виконання тактичних завдань та охорони блокпостів, а також як медичний евакуаційний транспорт. Пасажиромісткість базового автомобіля становить до 10 осіб в повному спорядженні.

  Попередній матеріал
  Міжнародний аеропорт "Ужгород" відновлює роботу після 3-х років перерви
  Наступний матеріал
  "Час приділяє собі і творчості": до Сенцова пустили правозахисницю
  Теги:

  Бойовики під керівництвом російських офіцерів випробували на Донбасі автоматизований звукометричний комплекс

  Піднімається на висоту до 3600 м: в "Укроборонпромі" модернізували вітчизняний безпілотник

  Випробування модернізованих ракетних комплексів "Куб" і "Тор" для ЗСУ на завершенні – відео

  У 2019 році Україна розпочне виробництво нової системи залпового вогню "Верба" – подробиці

  Шторм пошкодив ракети для С-400, які Росія транспортувала до Китаю – їх довелося ліквідувати

  Українська армія отримала понад 100 модернізованих Т-64