Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Ні прізвища, ні посади нікого не врятують" – Порошенко про ситуацію з "Укроборонпромом"

Президент вже подав новий законопроект про покарання за незаконне збагачення до Верховної Ради

У разі доведення провини – усі фігуранти справи оборудок в оборонній галузі будуть покарані. У цьому запевнив Президент України, передає "5 канал".

Під час виступу на Раді регіонального розвитку Кіровоградської області він заявив, що підписав і дав доручення зареєструвати у Верховній Раді новий невідкладний законопроект про покарання для чиновників за незаконне збагачення.

"Я сьогодні зранку підписав, і зараз я даю доручення зареєструвати президентський законопроект, яким враховані ті зауваження (зауваження Конституційного суду — ред.), але принциповою залишається позиція — невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення", – зазначив він.

Пізніше журналістам Петро Порошенко зауважив, що оприлюднені факти розкрадань вже розслідували в Генпрокуратурі, Національному антикорупційному бюро та Спеціалізований антикорупційний прокуратурі. Після появи інформації від журналістів щодо можливих оборудок – правоохоронці порушили ще одну справу.

"Якщо факти підтвердяться, то, безумовно, ні прізвища, ні посади нікого не врятують. Щойно з'явилася інформація, мною було підписано розпорядження про відсторонення і звернення до правоохоронних органів. Наскільки мені відомо – розслідування щодо зазначеної інформації йшло, і близько до завершення, і в Генеральній прокуратурі, і в НАБУ, і в САП. Зараз, за підсумками програми, порушена ще одна кримінальна справа", – зазначив глова держави.

Крім того, стало відомо, що парламентська тимчасова слідча комісія щодо розкрадань у Збройних силах проведе публічне та розширене засідання. Взяти участь закликають генпрокурора Юрія Луценка, голів антикорупційних органів і керівників підприємств "Укроборонпрому".

Попередній матеріал
На Оболоні в іномарку кинули гранату, водій у лікарні – ЗМІ
Наступний матеріал
Прес-конференція "Чи припустимо працювати на ворога?" за участі адвокатури України – відео