Новий тендер в КОДА повернув ліцензії на перевезення місцевим транспортникам

  Одеську компанію "Північтранс" позбавили права на маршрутні перевезення Київщиною. Такі результати повторного тендеру, який провели в Київській обладміністрації.

  Чиновники визнали - попередні результати конкурсу мали технічні помилки, а переможцю нарахували зайві бали. За новими результатами, ліцензію подовжили місцевим маршрутникам - п`ятьом перевізникам з Вишневого та Боярки. Крім того, через махінації звільнили начальника управління промисловості та траснпорту Сергія Діденка. Нагадаємо, у вівторок мешканці південно-західного передмістя Києва не змогли вчасно дістатися роботи та навчання у столиці через страйк перевізників. Сім транспортних підприємств, які обслуговують чотирнадцять маршрутів зі столиці до обласних містечок, заявляли, що результати тендеру були сфальсифіковані.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Я на сьогоднішній день можу зробити висновки, раз получилась така ситуація і зайшла компанія, яка не зареєстрована в нас, на Київщині. Мені доповідали, що вона викупила Білоцерківський автобусний парк, тому за це покараний начальник управління, за свої неправомірні дії, і він звільнений від займаної посади".

  Попередній матеріал
  Єменські бойовики відпустили швейцарку, яку утримували в заручниках майже рік
  Наступний матеріал
  З полону піратів звільнили останнього українського моряка
  Теги:
  Loading...