5 канал

Новий очільник "Укрзалізниці" зіграв на гітарі для ведучої "5 каналу"

Бальчун зазначив, що музика – це духовна сфера, яка є дуже важливою для нього

"Музика це щось, де я самореалізуюся, тим більше, що я також є композитором творів і всі композиції Chemia – це мої ідеї. Без цього неможливо було б жити. Це дозволяє мені знайти баланс та рівновагу. Музика – це також можливість тренувати пам'ять, що дуже допомагає в бізнесі. Я знаю дуже багато людей у бізнесі, які грають, можливо, не такі, як я і не пробують робити це на професійному рівні, тому що в однаковій мірі моя бізнес-активність це дуже відповідальна функція бути топ-менеджером", - зазначив очільник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун під час інтерв'ю в ефірі "5 каналу".

Повну версію інтерв'ю читайте за посиланням: Голова "Укрзалізниці": Нас чекають важкі рішення – щоб щось побудувати, часом, потрібно щось знищити.

"Є така традиція, яку я зауважив тут, в Україні, якщо ми говоримо про роботу, то говоримо про роботу 7/24. Якщо людина повинна працювати ефективно, вона повинна мати час на рестарт свого мозку, щоб голова відпочила, сконцентрувалася на інших питаннях, тому що тоді ми робимо дистанцію, ми маємо кращу перспективу різних проблем. Я вважаю, що це дуже важливо. І тому з повною свідомістю я весь час говорю, що немає наміру перестати грати. Це я не роблю за рахунок "Укрзалізниці", це робиться за рахунок часу з сім'єю, і я дякую сім’ї за те, що вона має стільки терпіння, розуміння для мене", – пояснив він.

Крім того, Войцех Бальчун заявив, що він дуже заощадливий і харчується у барі "Укрзалізниці" за 20-30 грн.

Попередній матеріал
Майно забороненої КПУ переписали на сина харківської комуністки Александровської
Наступний матеріал
На Донеччині знищили одного з ватажків окупаційних військ – полковника ЗС РФ

Балчун: Я людина заощадлива – харчуюся у барі "Укрзалізниці" за 20-30 грн

Голова "Укрзалізниці": Нас чекають важкі рішення – щоб щось побудувати, часом, потрібно щось знищити