фото із соцмереж

Майно забороненої КПУ переписали на сина харківської комуністки Александровської

Йдеться про приміщення обкому та 4 квартири для зборів прихильників "русского мира"

Приміщення, які раніше належали Харківській обласній організації КПУ, ще до арешту головної комуністки Харківщини Алли Александровської переписали на громадську організацію її сина. Про це стало відомо з Єдиного реєстру прав на нерухоме майно, повідомляє Харківський антикорупційний центр.

Зазначається, що керівником організації "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню", на яку переписали приміщення, є розшукуваний син Александровської.

Як відомо, ще 2015 року суд заборонив діяльність КПУ та її осередків. Ймовірно, після цього, нерухомість переписали на ГО сина головної комуністки області.

У повідомленні зазначено, що у власності ГО "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню" перебувають приміщення колишнього обкому загальною площею 384,2 кв.м., а також 4 квартири – в Ізюмі, Первомайському, Лозовій та Краснограді. Ці квартири розташовані за адресами, де раніше знаходилися горкоми та райкоми КПУ.

Як повідомляє Харківський антикорупційний центр, ГО "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню" до Революції Гідності організував у Харкові заходи антиєвропейського спрямування. Наразі, за даними організації, фонд продовжує проводити конференції за участі палких прихильників "русского мира". 

/
/
/

Як повідомляв 5.ua, 30 червня головну комуністку Харкова посадили за ґрати на два місяці.

Нагадаємо, слідчі зафіксували факт надання неправомірної вигоди (тобто хабара) за прийняття таких звернень керівництву однієї з місцевих рад області. "Правильні" голосування колишні комуністи оцінили у 9 тисяч доларів США. Тепер Александровській загрожує до 10 років позбавлення волі.

Попередній матеріал
Українка Мазніченко стала найкращою баскетболісткою в єврокваліфікації
Наступний матеріал
Новий очільник "Укрзалізниці" зіграв на гітарі для ведучої "5 каналу"

Головну комуністку Харкова посадили за ґрати на два місяці