Facebook / Varta1

Нові подробиці "пригод" українців в аеропортах України та Єгипту

Частина українців, які понад добу не могли вилетіли з Єгипту, вже прилетіли додому, решта ще досі перебуває в Шарм-ель-Шейху

Українцям, які вже другий день мали б відпочивати в Єгипті, обіцяють вілит сьогодні о 17:00. Рейс запланований зі столичного аеропорту "Київ". Про це "5 каналу" повідомив один із відпочивальників. 

Ніч туристи провели в готелі. Перед тим добу чекали на свій рейс в аеропорту "Бориспіль". Історія почалася напередодні, 300 туристам, серед яких і білоруси, зірвали відпустку: вчора вони мали вилетіти до Шарм-ель-Шейха ще о першій ночі, але їхній рейс кілька разів відкладали. Представники столичного аеропорту "Бориспіль" "5 каналу" пояснили, що вони не відповідальні за виліт, бо авіаперевізник укладає договір на перевезення напряму з туроператором. З представниками компанії Join up, яка й обслуговувала людей, нині зв'язку немає.

Тим часом частина українців, які понад добу не могли вилетіли з Єгипту, вже прилетіли додому. Решта ще досі перебуває в Шарм-ель-Шейху. Їхній літак запланований на другу половину дня. Про це повідомив керівник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич у Twitter.

Понад 200 українських туристів "застрягли" в єгипетському аеропорту ще в п'ятницю, 27 квітня. Вони не змогли вчасно вирушити додому, бо з технічних причин затримався чартерний рейс авіакомпанії Yan Air. Також, за даними Василя Кирилича, не зміг вчасно вирушити в Україну літак іншої авіакомпанії gypt Air. Посольство України в Єгипті запевняє, що тримає цю ситуацію на контролі. 

Попередній матеріал
У Telegram пояснили, чому не працював месенджер
Наступний матеріал
На Івано-Франківщині поспішаючи на виклик перекинулася пожежна машина
Loading...

"Єгипетський полон": Понад 200 українських туристів застрягли в аеропорту Шарм-ель-Шейха

Українські туристи, які "застрягли" в "Борисполі", вже понад добу чекають на виліт до Єгипту

Туристичний колапс: чергова група українців не може відлетіти з "Борисполя" до Єгипту

Заґратованого в Росії Романа Сущенка перевели в одиночну камеру – МЗС України

На Львівщині туристи отруїлися в ресторані

Суд обрав запобіжний захід довіреній особі Путіна