Вид з 'Батьківщини-мати'
Вид з 'Батьківщини-мати' 5 канал

Київ на долоні: на монументі "Батьківщина-мати" відкрився екстрим-майданчик для туристів

Екстремальний оглядовий майданчик на монументі "Батьківщина-мати" знову приймає відвідувачів. Тут можна піднятися на висоту 91 метр і побачити увесь Київ, як на долоні

Монумент "Батьківщина-мати" – один із символів Києва. Її видно майже звідусіль. Але побачити місто її очима тепер знову може кожен охочий. Головне – не боятися висоти, і щоб погода не підвела. 

"Відкривається щороку. Для відвідувачів цього року весна трошки затяжна, погодні умови були не дуже сприятливі, тому ми відкрилися лише на минулому тижні перед великодніми святами", – розповідає завідувач наукового відділу музейної інформації та комунікації Жанна Очеретіна.

Перед підйомом кожен турист проходить інструктаж з техніки безпеки. Піднімаються лише по двоє разом з інструктором. Він супроводжує туристів увесь шлях.

"Заходи безпеки в нас на високому рівні. Це абсолютно безпечно, якщо слухатися порад інструктора", – запевняє інструктор Костянтин.

Усередині монумента спершу людей везе ліфт – до самої маківки Батьківщини-матері. Далі – другий ліфт уже під нахилом 75 градусів. Потім – сходи до самого щита, і тут лізти доведеться самим. Але панорама варта всіх зусиль.

Екстремальний майданчик відкритий для охочих, і такий підйом варто здійснити. Адже саме звідси можна побачити увесь Київ. Підйом займає 20 хвилин і стільки ж – спуск. Перебувати на самому оглядовому майданчику можна недовго. Відчайдухів багато, а підйом на "Батьківщину-матір" один.

Екскурсія лише для повнолітніх. Її вартість – 300 гривень. Але охочих не бракує: ані серед киян, ані серед гостей столиці.

"У мене вже є досвід такого альпінізму у США. Проте тут я ще не був і дуже хочу спробувати", – каже турист Мак Вілсон.

Оглядовий майданчик "Екстрим" працюватиме до жовтня. Тут готові прийняти всіх шукачів гострих відчуттів і поціновувачів панорам Києва.

Валерія Павленко, Михайло Третяк, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Футбол обожнюю": кому Марина Порошенко подарувала квитки на жіночий фінал Ліги Чемпіонів УЄФА
Наступний матеріал
Твіт Трампа сколихнув світ: чи справді ми стоїмо на порозі ядерного протистояння
Loading...