Містика Києва

У Києві оголосили конкурс на талісман міста

Участь можуть взяти всі зацікавлені, а відбором робіт займеться журі та інтернет-спільнота

У Києві оголосили конкурс на талісман міста. Участь можуть брати всі зацікавлені дизайнери. Організатори конкурсу кажуть – для створення сталого туристичного бренда місту важливо мати свій талісман.

Ним може стати будь-який символ – відома історична постать, знакова тварина або ж вигадана істота. Перший етап конкурсу триватиме до кінця травня. Після цього журі відбере десять найкращих робіт. А вже потім – одну найкращу, яка і стане талісманом столиці. Автор роботи також отримає винагороду в 150 тис. грн.

У складі журі сім осіб – художники та дизайнери. Окрім того, талісман паралельно обиратимуть і інтернет-голосуванням. Міська адміністрація наголосила – запобігатиме інтернет-махінаціям та накрутці голосів, щоб голосування було чесним. Створити талісман хотіли ще до фіналу Ліги чемпіонів у Києві, який відбудеться 26-го травня. Втім, можуть не встигнути, адже на всі етапи конкурсу потрібно щонайменше три-чотири місяці.

"У Києві, на жаль, поки що немає такого талісману. Є в нас дуже велика кількість якихось речей, з якими всі позиціонують Київ. Це є каштан, "Київський торт". Можливо, хтось навіть бачить і розуміє, що та перепічка може стати талісманом міста Києва", – розповів керівник управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

Дивіться також фотогалерею:

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російські еліти підтримують Путіна, тому що його підтримує народ – експерт
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": чи перевірятимуть нардепів металошукачами – інтерв'ю з Іриною Луценко