Міла Кононова

"ЗА ЧАЙ.COM": інженер за фахом, але екскурсовод за покликанням Міла Кононова в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про екскурсії – як лекції та лікбез, про "живу історію" та пам'ять у камені, про нашарування культур-людей-доль у тих самих місцях, по яких щодня човгаємо ногами

Міла Кононова за фахом інженер-теплоенергетик, але водить екскурсії рідним Києвом. "П'ять поколінь моєї родини жили в Києві і він просто "тече" в моїй крові", – каже Міла. Захоплення містом все життя шукало виходу і ось можливість – Майстерня для екскурсоводів, яку започаткував "Цікавий Київ". Є екскурсії, як набір довідкових штампів з путівника, а є історії з історії тисячолітнього міста. Можна дивитися на Поділ і бачити лише жлоба з "сємками й півасом" біля кіоску, а можна побачити карколомні історії княжої, гетьманської доби чи живі сценарії до фільмів часів УНР.

З Мілою Кононовою почаюємо про екскурсії – як лекції та лікбез, або як про "маніпуляції з свідомістю" у 3D-просторі урбаністики, про "живу історію" та пам'ять у камені, про "іванів-не знаючих-роду" та про нашарування культур-людей-доль у тих самих місцях, по яких щодня човгаємо ногами. Історії з історії під чайок від Міли Кононової нині о 23:10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті10 листопада о 23:10.

Дивіться також фотогалерею:

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Геращенко розповіла, як європейські країни використовують "кремлівські прийоми"
Наступний матеріал
Геращенко розповіла, на які поступки йде Україна задля звільнення заручників