Тест
Тест 5 канал

Нова "нормальність": експерти назвали 7 основних змін у поствірусному світі

Читайте по-русски
Найбільша загроза, на думку глави ВООЗ, – це самозаспокоєння

Пандемія коронавірусу зумовить неминучу зміну світового економічного порядку й наших уявлень про те, що таке нормальність, відзначається у масштабному аналізі провідної міжнародної консалтингової компанії McKinsey & Company, передає НВ.

Експерти виділили 7 головних елементів нового, поствірусного світу: збільшення дистанції між людьми, стресостійкість та ефективність як must-have навички для бізнесу, зростання цифрової економіки, а також посилення втручання у неї уряду, більше перевірок для бізнесу, зміна купівельної поведінки і повторний винахід робочих процесів як життєва необхідність для компаній.

Варто зауважити, що новий коронавірус із нами надовго. І людство має звикати до "нової нормальності". Такі думки висловив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адганом Гебреєсус, передає "5 канал".

За його словами, людство досі залишається чутливим до нового коронавірусу. А отже, пандемія може спалахнути з новою силою. Найбільша загроза, на думку глави ВООЗ, – це самозаспокоєння. Людство не може поки що повернутися до попереднього способу життя. Нова нормальність має стати більш здоровою, безпечною і краще підготовленою.

"Епідеміологічна ситуація у Західній Європі здебільшого стабільна або ж йде на спад. Хоча показники низькі, ми бачимо тривожні тенденції в Африці, в Центральній та Південній Америці й у Східній Європі. Більшість держав досі на ранніх стадіях епідемії. А ті, що постраждали на початку пандемії, зараз мають нові спалахи випадків інфікування. Не майте сумніву – у нас попереду довгий шлях. Цей вірус із нами ще надовго", – зауважив голова ВООЗ.

Попередній матеріал
У Чернігові підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус
Наступний матеріал
На Миколаївщині фіксують спалах коронавірусу серед медиків – подробиці
Loading...

Коронавірус у світі: ВООЗ заявила, що найскладніше – попереду, а Меркель закликала не скасовувати карантин

Африка може стати новим епіцентром спалаху коронавірусу – ВООЗ

ВООЗ перегляне ефективність своєї роботи в боротьбі з пандемією коронавірусу

У ВООЗ заявили, що пік коронавірусу ще попереду

Сполучені Штати тимчасово перестануть фінансувати ВООЗ

У світі розробляють 70 вакцин від COVID-19 – ВООЗ