актор Віктор Андрієнко
актор Віктор Андрієнко 5 канал

"Номери" Сеітаблаєва і Сенцова тричі ставили прем'єрою на "Берлінале" – Андрієнко

Читайте по-русски
Актор також розповів про те, як ув'язнений у російській колонії співрежисер фільму Сенцов зміг подивитися відзнятий і змонтований матеріал

Стрічку "Номери" режисерів Ахтема Сеітаблаєва і Олега Сенцова на фестивалі "Берлінале" тричі показували як прем'єру: такої події український кінематограф раніше не бачив.

Про це в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі" розповів актор Віктор Андрієнко, який виконав одну з головних ролей у фільмі.

"На Берлінале було три прем'єри "Номерів" – одна з Сенцовим, потім окремо, і ще один раз – три рази його показували як прем'єру. В українського кіно такого не було", – сказав Андрієнко.

"По-різному, кожен по-своєму, але було цікаво їм. Не хочеться хвалити – хай людина піде і подивиться. До речі, до мене приходили польські делегати, вони дуже добре з нами спілкувалися, їм сподобалось", – описав актор реакцію на фільм.

Також Андрієнко розповів, як ув'язненому на той час у російській колонії Сенцову вдалося показати змонтовану версію фільму "Номери".

"Він там сидів (у Лабитнангі – ред.)… І не можна йому показати навіть. І нишком сказали, що йому хочуть показати якийсь кліп, а насправді йому показали чорновий монтаж "Номерів", повністю фільму", – розповів актор.

Дивиться повний запис програми "Кондратюк у понеділок":

Нагадаємо, "Номери" – це іронічно-антиутопічний фільм за п'єсою Олега Сенцова. У стрічки два режисери: сам автор і Ахтем Сеітаблаєв. Знімальним процесом Олег Сенцов спершу не міг займатися повноцінно, бо тоді був політичним в'язнем Кремля.

Герої стрічки "Номери" возвеличують верховного правителя – Нуля. У світі, де вони живуть – ані свободи вибору, ані імен. Натомість вони мають номери та правила, які диктує книга: кого любити, як жити і що робити.

Фільм за однойменною п'єсою Олега Сенцова оповідає про поневолене суспільство. Герої намагаються подолати страхи і здобути свободу.

Попередній матеріал
Російська ФСБ шукає компромат на начальника Головного розвідувального управління України – що відомо
Наступний матеріал
Підсумки Зе-2020 – "На власні очі"
Loading...