rbc.ua

"Ніколи не буде соромно": Сущенко надіслав батькам листа

  У листі український журналіст зазначив, що нині перебуває "в нормальній фізичній і психічній формі"

  У квітні батьки ув’язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка отримали листа, датованого ще 28 січня. Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Національну спілку журналістів України.

  У листі він зазначив, що нині перебуває "в нормальній фізичній і психічній формі".

  "Так що не хвилюйтеся за мене і не займайтеся самоїдством, що не можете мені конкретно допомогти. Моя вам порада: сприймайте, що зі мною сталося, по-філософськи… Головне, що вам, мої дорогі, як і моїй сімʼї, ніколи не буде соромно за те, що зі мною сталося…" – написав Сущенко.

  Він також зазначив, що фізичного насильства щодо нього не застосовують, а до психологічного він уже "пристосувався".

  "Мені дуже допомагає підтримка рідних, журналістів – і українських, і закордонних, громадських наших і міжнародних організацій", – додав український журналіст.

  Як повідомляв 5.UA, 14 лютого Московський міський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу адвоката Марка Фейгіна щодо продовження арешту незаконно утримуваного у РФ Романа Сущенка. 

  Нагадаємо, у Києві презентували документальний фільм про журналіста Романа Сущенка, якого вже більше чотирьох місяців тримають у московській буцегарні за підозрою у шпигунстві. 

  Попередній матеріал
  ЦРУ підозрює WikiLeaks у зв'язках із Росією
  Наступний матеріал
  Авіаудар США в Афганістані: стало відомо, скільки бойовиків знищила бомба
  Loading...