www.president.gov.ua

"Ніхто не відмовився. Ніхто не сказав, що боїться": Порошенко про роботу рятувальників в Авдіївці

  Відомо, що за час протидії російській агресії загинув 21 представник рятувальної служби, а 38 дістали поранення

  Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня рятувальника України, які відбулися в Маріїнському палаці. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  "У мене на все життя перед очима приклад замерзаючої Авдіївки на початку 2017 року – в надзвичайно складних умовах, коли агресор хотів поставити на коліна 20-ти тисячне українське місто. Коли разом із представниками Збройних Сил, Служби безпеки України, інших силових підрозділів, ви рятували людей, які залишилися в 26-ти градусний мороз без тепла, газу, електроенергії. Рятувальники пішли відновлювати лінії електропередачі під снайперським вогнем російських найманців", – зазначив Президент, згадуючи героїзм українських рятувальників.

  "Ніхто не відмовився. Ніхто не сказав, що він боїться. Як на мене, це символ українського рятувальника", – додав Петро Порошенко.

  Відомо, що за час протидії російській агресії загинув 21 працівник рятувальної служби, а 38 дістали поранення. Проте за останні роки кількість надзвичайних ситуацій зменшилася.

  "Хочу наголосити, що це відбувається під час війни, під час активізації терористичної активності держави-агресора. Це ще один доказ того, що країна змінюється і змінюється Служба надзвичайних ситуацій", – зазначив Петро Порошенко, говорячи про зростання професійності і майстерності рятувальників та постійну увагу з боку держави до потреб Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон про валюту, який лібералізує обіг валюти і вводить принцип "дозволено все, що не заборонено".

  Попередній матеріал
  Під прикриттям "навчань": РФ перекидає до кордону з Україною війська
  Наступний матеріал
  "Зацікавлені розв'язати проблему": Коболєв повідомив, коли буде угода з "Київтеплоенерго"

  Урочистості до Дня рятівника у Маріїнському палаці в Києві – відео

  Оприлюднено відео драйвових стрільб українських танкістів

  До 30 вересня Україна повідомить РФ про припинення Договору про дружбу – Порошенко

  Суд закрив провадження за позовом нардепа Власенка до Президента

  Незмінність зовнішньополітичного курсу України має бути закріплена в Конституції, меморандуми – неприйнятний формат – Порошенко

  Порошенко просить Раду внести зміни до бюджету