Незламні. Історія Ірини Довгань
Незламні. Історія Ірини Довгань 5 канал

НЕZЛАМНІ: Ірина Довгань - історія донеччанки, катованої окупантами за допомогу українським бійцям

  • Live
Читайте по-русски
Дивіться цієї неділі, 11 серпня, о 18:15 на "5 каналі" історії трьох українських жінок, які пережили полон бойовиків на Донбасі, у документальному циклі "НЕZЛАМНІ"

Ірина Довгань - волонтерка з міста Ясинувата. Потрапила до полону бойовиків за допомогу українським бійцям. Жінку катували, вивезли у Донецьк, на площі прив’язали до стовпу, обмотавши українським флагом і написавши: "вона вбиває наших дітей". Люди на неї кидались, плювали та били ногами. Була звільнена завдяки фото, яке було опубліковано у газеті New York Times. Вона допомагає українським військовим та активно співпрацює з громадськими організаціями.

Автор проекту- Ольга Волинська

Оператор-постановник- Данило Петеримов

За підтримки: New Media Advocacy Project,

 ГО "Правозахисна група "СІЧ"".

Три документальні стрічки. Три особисті історії. Троє українських жінок, які пережили пекло полону. Про тортури, приниження та знущання. Про незламність і величезне бажання жити та допомагати іншим.

Героїні розповідають про пережиті жахи полону та своє життя після нього. Попри поневіряння та повну соціальну беззахисність, жінки знайшли в собі сили реалізувати важливі соціальні проєкти.

Попередній матеріал
Українські мусульмани разом з усім світом святкують Курбан-Байрам – історія торжества
Наступний матеріал
З гарним настроєм і своїми вимогами до місцевої влади: Запоріжжям проїхався жіночий велопарад