Марафон "Незалежність. Боротьба триває"
Марафон "Незалежність. Боротьба триває" 5 канал

"Незалежність. Боротьба триває" – святковий телемарафон на "5 каналі"

Читайте по-русски
Ми будемо твоїми очима в День Незалежності

24 серпня від самого ранку в прямому ефірі "5 каналу" – марафон "Незалежність. Боротьба триває". Відсвяткуємо разом 29-ту річницю країни!

Ми будемо твоїми очима в День незалежності та покажемо всі події головного свята України.

В ефірі "5 каналу" – інтерв'ю з відомими українцями та прямі трансляції найважливішого. Виїзні студії працюватимуть на передовій, впритул до анексованого півострова. Наші журналісти робитимуть включення зі сходу та заходу, на межі із вкраденим Кримом та в самому центрі Києва.

Ведуча марафону – Лариса Губіна. 29 років незалежні, але кожного дня мусимо боронити цю незалежність. Боротьба триває!

У День Прапора та День Незалежності до уваги глядачів – ексклюзивні телепрем'єри українських фільмів.

23 серпня о 22:00 – Документальна стрічка "Соловей співає" та ексклюзивне інтерв'ю з авторами фільму. Ця кінокартина – монументальне дослідження, що руйнує міфи та шкідливу інформацію про українську мову.

Зйомки фільму проходили в Україні, Білорусі, Ізраїлі, Великій Британії та США. Робота над його створенням тривала впродовж кількох років. Стрічка переносить мовне питання з політичної площини – у просвітницьку.

Інформацію подано з різних думок, втім аналізується один із найголовніших міфів щодо "захисту російськомовного населення". Саме для цього було проведено паралелі між іншими країнами, такими як Білорусь та Ізраїль, у яких відбувалася схожа ситуація.

Режисер-постановник – Сергій Кримський. Стрічку створено ГО "Всесвітній день вишиванки".

Документальна стрічка – "Рутенія. Повернення коду нації". Дивіться 23 серпня о 18:00 та 24 серпня о 22:00. Це документальний фільм, в основі якого лежить дослідження візуальної екології сучасної України.

Фільм-дослідження історії виникнення писемності на наших теренах. Глядач ознайомиться з українською школою каліграфії та відновленою абеткою "РУТЕНІЯ".

У стрічці розкрито техніки впливу знаків та символів на підсвідомість людини. Наведено приклади технологій маніпулювання масами. Це розповідь про боротьбу українців за самоідентифікацію через державні символи. Через мову, мистецтво і візуальне втілення мови – шрифт.

Будь із "5 каналом"!

Попередній матеріал
"Героям": українські музиканти присвятили пісню українцям і білорусам, які повстали за свої права
Наступний матеріал
Урочисті заходи до 29-ї річниці Незалежності України – відео
Loading...