plus.google.com

"Неприпустимо, щоб політичні амбіції піддавали сумніву безпеку кордону" – громадські організації Львівщини засудили події в "Шегинях"

Представники ГО Львівщини вимагають покарати всіх без винятку осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу України

Громадські організації Львівщини засудили події, що відбулися на пункті пропуску "Шегині" в неділю, 10 вересня. Про це йдеться у спільній заяві, розісланій ЗМІ.

"Учора (10 вересня – ред.) ми стали свідками як група провокаторів вривається і порушує цілісність українського кордону. Співучасниками злочинного сценарію стали не лише "активісти" і "люди під ейфорією", а й народні депутати (а це ті, хто творить закон і має неухильно його дотримуватися). Та крім обранців народу, головний каталізатор порушення прориву – екс-президент Грузії, людина, позбавлена громадянства, людина яка на словах вважає себе українцем, натомість зухвало та лицемірно переступає усі букви Закону", – йдеться в заяві.

За словами представників ГО Львівщини, неприпустимо, що Україна знову стане епіцентром обговорень у світі через провокації порушників. Не можна допустити, щоб через політичні амбіції зацікавлених осіб піддавали сумніву питання безпеки кордону. Адже вже впродовж трьох років військовослужбовці на передовій доводять, що рубежі країни непохитні, а ворогу не місце на чужій землі.

"Ми, представники громадських організацій Львівщини, рішуче засуджуємо провокативні дії, які відбулися 10 вересня 2017 року на Західному кордоні. Немає жодного виправдання особам, які прорвали держаний кордон України, тому ми вимагаємо покарати всіх, без винятку, осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу нашої держави", – додали представники ГО.

громадські організації Львівщини засудили події в 'Шегинях'
/
громадські організації Львівщини засудили події в 'Шегинях'
громадські організації Львівщини засудили події в 'Шегинях'
/
громадські організації Львівщини засудили події в 'Шегинях'

Відомо, що заяву підтримали ГФ "ПАТРІОТ", ГО "Українські ветерани Афганістану", ГО "Афганська сотня", ГО ВПВ "Патріот", ГО "Всеукраїнське об’єднання Учасників Бойових Дій та волонтерів АТО" Львівська обл., ГО "ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих", ГО "Центр спияння ветеранам, полоненим та зниклим безвісти в АТО", Мати загиблого учасника АТО Костирка Г., ВП ГО "Правий Сектор".

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Прорив Саакашвілі": відомий литовський політолог назвав найкраще рішення для України
Наступний матеріал
"По гарячих слідах": голову правління "Хліб України" впіймали на хабарі у $7 тис. – фото
Loading...

"Прорив Саакашвілі": відомий литовський політолог назвав найкраще рішення для України

Найманці РФ планують обстріляти околиці Донецька і звинуватити в цьому ЗСУ - розвідка

Слідом за Міхо: Тимошенко внесли до бази "Миротворця"

Під час прориву Саакашвілі супроводжували багато озброєних провокаторів - нардеп

Саакашвілі перетворився на аналог Гіркіна прорвавши українсько-польський кордон - Гримчак

Заходила розвідка РФ з двох напрямків: що відбувається на позиціях під Жолобком