Скріншот відео

Під час прориву Саакашвілі супроводжували багато озброєних провокаторів - нардеп

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" народний депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький заявив, що Міхеіла Саакашвілі під час прориву польсько-українського кордону супроводжували багато озброєних провокаторів

"Розрахунок був дуже простий, там була купа провокаторів зі зброєю. Хтось із прикордонників, щоб зупинити навіть, стріляє у повітря, і в цей час можливі постріли в людей, гинуть люди, можливо і сам Саакашвілі, тому що російська розвідка в такому плані вміє себе поводити, і це в принципі кінець української демократії. Тому я думаю, що українські прикордонники і поліція повели себе надзвичайно мудро. Хоча звичайно ситуація, яка виникла на нашому кордоні, це ситуація, від якої дійсно відчуваєш великий сором і велику біль за країну. Але, на жаль, у цій ситуації в них іншого шляху зберегти спокій у країні і в сприйнятті міжнародним співтовариством не було", – зазначив Княжицький.

Зауважимо, що надвечір 10 вересня – після силового прориву кордону – Саакашвілі, громадянство якого було призупинено, дістався Львова. Встиг прогулятися містом та поспілкуватися зі своїми прихильниками. Повечеряв і з міським головою Андрієм Садовим. Після чого Садовий заявив, що "гості" (так він назвав Саакашвілі і його команду) переночують у місті.

Попередній матеріал
Саакашвілі перетворився на аналог Гіркіна прорвавши українсько-польський кордон - Гримчак
Наступний матеріал
Росія спробує створити "кишеньковий Меджліс" – Чубаров пояснив навіщо
Loading...

Які наслідки потягне за собою недільний перформанс на польсько-українському кордоні – "Час. Підсумки дня"

Повернення "героїв": 15 учасників заворушень повернулись на "Шегині" для оформлення

Геращенко: 5 нардепів незаконно перетнули держкордон разом із Саакашвілі

Саакашвілі збирається до Києва, але поки потрапив до бази "Миротворця"

Організаторів "прориву" кордону притягнуть до кримінальної відповідальності - Луценко

Саакашвілі прибув до Львова - подробиці