Борислав Береза За Чай.com / 5 канал

"Не приїхав на дуель і не захистив Скабєєву": Береза біля Верховної Ради потролив "рязанське непорозуміння" – відео

  Зрозуміло, що Рада Федерації його нікуди не відпустить. Ну хто ж пустить ідіота в Україну, якого потім доведеться транспортувати, щоб ховати там

  Сенатор від Рязані Ігор Морозов, який викликав на дуель Борислава Березу після інцинденту зі Скабєєвою, так і не прийшов на цю дуель. Про це народний депутат Борислав Береза заявив на відео з місця проведення дуелі, яке опублікував на своїй сторінці у Facebook.

  "1 лютого 2019 року. 12:00. Я під Верховною Радою, а де ж рязанське непорозуміння? Мабуть, Морозов відморозився", – зазначив нардеп у відео з місця подій.

  Борислав Береза нагадав, що російський сенатор сам запропонував йому вибрати будь-яке місце і зброю, водночас пізніше почав говорити, що його не пустять українські прикордонники або ж він повинен спочатку запитати дозволу на поїздку в Раді Федерації РФ.

  "Зрозуміло, що Рада Федерації його нікуди не відпустить. Ну хто ж пустить ідіота в Україну, якого потім доведеться транспортувати, щоб ховати там. У чому взагалі причина вихваляння росіян і їх рязанських сенаторів? В тому, що вони звикли піаритися і нічого не робити", – наголосив нардеп.

  Окрім цього, Береза наголосив, що відповідно до правил проведення дуелей, наразі сенатор від Рязані повинен застрелитися, щоб врятувати честь офіцера.

  Попередній матеріал
  У Харкові з'явилося "соціальне таксі": як це працює
  Наступний матеріал
  Політв'язню Павлу Грибу під час судилища в РФ довелося викликати "швидку"
  Loading...

  Капітан судна "Норд" загадково зник

  У Росії згоріли 2 торгові центри – фото

  4-х полонених моряків допитали слідчі – адвокат

  Натяк на Скабєєву: речник ПАРЄ назвав поведінку деяких журналістів неприйнятною

  Волкер розповів, як США працюють над визволенням полонених українських моряків

  Абсолютна більшість українців категорично проти співпраці з Росією – соцопитування