5.ua

Не підтримала курсу Києва на Брюссель Одеська облрада [відео]

  Не підтримала курсу Києва на Брюссель Одеська обласна Рада. Проект рішення «Про підтримку євроінтеграційного курсу Президента України» внесли на розгляд представники фракції «Батьківщина».

  Але за проголосували лише 24 зі 115 депутатів. А ось призначення нового чільника облради підтримали 103 обранці. Це крісло обійняв Микола Тиндюк, який до цього був першим заступником голови. Його попередник - Микола Пундик пояснив: написав заяву на звільнення, бо до влади прийшла нова команда, яка працюватиме на добробут Одещини. Нагадаємо, два тижні тому, в Одесі подав у відставку міський голова, а Президент звільнив губернатора. 

  Микола Пундик, голова облради (листопад 2010-листопад 2013): «Прошу проглосовать депутатов, особеноол фракции парти регионов об освобождении меня с занимаемой должности».

   Сергій Веселов, депутат Одеської облради: «В настоящее время мы видим, что местного самоуправления как такового у нас не стало, оно уничтожено, везде идет админресурс и депутаты не могут влиять на принятие решений, не могут высказывать своего мнения,  а если они высказывают свое мнение, то мы видим по депутатам фракции регионов, которых за их мнение, за высказывание своей позиции просто выгнали из фракции».

  Попередній матеріал
  Вантажівка в Австралії зачепила дах тунелю і на кілька годин паралізувала рух
  Наступний матеріал
  Перебої з газом узимку пророкують європейцям в «Газпромі»
  Теги:
  Loading...