Не лякати туристів цінами на проживання попросив журналістів голова оргкомітету Євро-2012

  Не лякати туристів цінами на проживання попросив журналістів голова оргкомітету Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський. Він запевнив віртість у готелях, хостелах та кемпінгах помірна. Та чи готові ці помешкання вже за тижень зустріти туристів? Умови проживання одного з кемпінгів на Київщині перевіряла Юлія Фінгарет.

  Подалі від мільйонника - на тиху українську природу туристів запрошують до кемпінгу в село Литвинівку - за 35 кілометрів від Києва:

  Як проїхати до табору вболівальників у селі зорієнтуватися важко. Тож розпитуємо у місцевої бабусі, яка уздовж дороги полуницю продає.

  На підїзді курява. У кемпінгу кипить робота - до приїзду туристів засипають щебенем дорогу. На галявинах косять траву.

  У табір на час Євро планують прийняти до трьох тисяч туристів. Однак, наразі лише тисяча з них підтвердила свій візит:

  Вадим Бухкалов, власник кемпінгу: "Менталитет туриста, который живет в палатках - он в большинстве приезжает без предупреждения, у нас даже зарегистированы туристы из Японии, шоб вы понимали".

  Тарифи на ночівлю від 15 євро з людини, якщо із власним наметом. Намет на шістьох коштує 100 євро на добу. У цю вартість входить  і сервіс.

  Обіцяні душові кабіни мають ось такий вигляд

  Сергій Котов, кореспондент: "Нам в начале сказали, что 5 процентов тут недоделано, хотелось бы узнать, что такое - 95".

  Здивованим журналістам, перед якими хотіли похизуватися, пояснюють: зате у повній готовності ресторан і спортивні майданчики. Купатися туристам тут заборонено, проте  є фан-зона для перегляду матчів.

  Ледачі це ті, хто не захоче щодня їздити з села до Києва. Дирекція кемпінгу обіцяє навіть возити туристів до найближчого метро. За 20 гривень. Інакше сюди дістатися можна буде лише на таксі. Бо останній автобус з Києва до Литвинівки відходить ще до початку футбольних матчів:

  Галина, мешканка Литвинівки: "А увечері о п`ятій привезе з Києва і всьо, ніяк нам ніззя поїхать туди. Того ж я оце сиджу над дорогою і щедрую з клубникою".

  Юлія Фінгарет, Ігор Коваленко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Виставку неякісних товарів для дітей влаштували фахівці "Укрметртестстандарту" [відео]
  Наступний матеріал
  Питання виборів мера Києва знову зависло у повітрі
  Теги: