Ігор Кузін
Ігор Кузін Слово і Діло

Не через вибори: у МОЗ прогнозують зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні

  Читайте по-русски
  Всі рекомендації МОЗ під час проведення місцевих виборів суворо виконувалися, заявив Кузін

  В Україні очікується зростання кількості хворих на коронавірус, але причиною цього не є місцеві вибори. Про це повідомив в.о. генерального директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передає "РБК-Україна".

  "Вибори – це, звичайно, ризикована операція. Велика кількість людей, які контактують між собою, але всі норми, всі рекомендації МОЗ строго виконувалися. Тому я не думаю, що спалах буде пов'язаний з виборами", – заявив Кузін.

  За його словами, незважаючи на заходи безпеки на виборах 25 жовтня, кількість хворих на COVID-19 в Україні зростатиме.

  "Будемо очікувати прогнозованого зростання, але це не пов'язано безпосередньо з виборчим процесом. У нас завтра буде дискусія з приводу прогнозування і повинні отримати вже національні розрахунки від Академії наук – в кінці сьогоднішньої доби або завтра", – сказав в.о. директора ЦГЗ.

  Проте Кузін наголосив, що у МОЗ поки не змінюватимуть підходи до прогнозування перебігу пандемії у країні.

  "У нас кілька груп прогнозування: одна в Київській школі економіки, інша в НАН, є Інститут математики та прогнозування, є кілька ініціативних груп вчених. І ця інформація стікається як у Центр громадського здоров'я, так і в МОЗ і, як правило, аналізуючи декілька джерел інформації, ми будемо обговорювати ризики", – сказав Кузін.

  Нагадуємо, за прогнозом глави комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайла Радуцького, інфікованих на коронавірус побільшає вже за тиждень після виборів, навіть попри заходи безпеки. Як приклад він навів Харків та Одесу, де після масштабних подій хворих стало значно більше.

  Попередній матеріал
  Послу Угорщини вручили ноту протесту через агітацію Сіярто на виборах
  Наступний матеріал
  ВАКС відмовився взяти Януковича під варту у справі про Межигір'я
  Loading...