НАЗК
НАЗК unn.com.ua

НАЗК відновило роботу Єдиного реєстру декларацій

  Читайте по-русски
  У межах модернізації триває перенесення деяких даних із кабінетів користувачів
  31 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) відновило роботу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстру декларацій), повідомляється на сторінці НАЗК у Facebook.

  "Реєстр декларацій уже доступний для всіх користувачів", – мовиться в повідомленні.

  Водночас у межах модернізації Реєстру триває перенесення деяких даних із кабінетів користувачів, у зв'язку з чим може бути частково недоступне їхнє листування з НАЗК.

  "НАЗК звертає увагу суб'єктів декларування, якщо ви, наприклад, не змогли знайти в кабінеті історію листування з уповноваженою особою НАЗК, будь ласка, не хвилюйтеся. Ці дані будуть відновлені вже найближчим часом", – наголосили в Агентстві.

  Загалом завдяки модернізації НАЗК зробило Реєстр декларацій зручнішим для суб'єктів декларування. Тепер персональні дані в чернетках документів не зникають. Суб'єкт декларування може заповнювати документи з різних пристроїв та з різними кваліфікованими електронними підписами (КЕП). Також декларант може переглянути й завантажити всі подані ним документи з персональними даними у форматі HTML і PDF зі свого кабінету, стала зручнішою робота з КЕП, у разі використання декларантом кількох КЕП відсутня необхідність проводити процедуру зміни КЕП у Реєстрі декларацій. До того ж у Реєстрі декларацій можна подати повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента в електронній формі. Раніше суб'єкти декларування мали подавати їх лише в паперовій формі.

  Нагадаємо, Верховна Рада схвалила законопроєкт для розблокування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції. Раніше повноваження НАЗК були заблоковані Конституційним Судом.

  Попередній матеріал
  "Людина року у сфері організованої злочинності та корупції": Коломойський у четвірці світового рейтингу – OCCRP
  Наступний матеріал
  Український військовий лікар встановив світовий рекорд із паверліфтингу
  Loading...

  В Україні планують створити єдиний портал для повідомлень про корупцію

  НАБУ закрило ще 6 проваджень щодо умисного декларування недостовірної інформації

  Рада відновила повноваження НАЗК, скасовані КСУ – що це означає

  НАЗК просить розслідувати закриття корупційних справ судами: Верховна Рада відреагувала

  Бюджет-2021: Разумков розповів, коли Рада візьметься ухвалювати головний кошторис країни

  НАБУ відкрило кримінальне провадження проти блогера Куницького зі "Слуги народу"