Навчання десантно-штурмової бригади ВДВ: стрибки з парашутом з висоти 800 м – фото

Десантники засвоїли курс повітряно-десантної підготовки, відпрацювали елементи наземного вишколу та самостійно виконали укладку своїх парашутів

У рамках проходження навчальних зборів резервісти 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ здійснили стрибки з парашутом із гвинтокрилу МІ-8 з висоти 800 м, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Слід відзначити злагоджену та напружену роботу повітряно-десантної служби бригади, офіцери якої у визначенні терміни провели належну підготовку військовослужбовців з-поміж резервістів, більшість з яких виконала вперше стрибок з парашутом", - наголосили у Міністерстві оборони.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Зазначається, що навчально-тренувальні стрибки виконало декілька сотень резервістів. Напередодні заходу, вони пройшли та засвоїли курс повітряно-десантної підготовки, відпрацювали елементи наземного вишколу на парашутно-десантному комплексі та самостійно виконали укладку своїх парашутів.

"Враження від здійснення першого кроку в небі залишаться одними із найяскравіших спогадів від проходження навчальних зборів", – діляться резервісти-десантники.

Нагадаємо, раніше українські артилеристи на Чернігівщині відпрацювали стрільби з "Урагану".

Попередній матеріал
Сміття зі Львова возитимуть на Миколаївський полігон
Наступний матеріал
Експерт: Питання виборів у Держдуму працюють проти самої Росії

Гвардійці спецназу долають смугу перешкод – фоторепортаж

Чорні берети: елітний підрозділ ВМС ЗСУ долає смугу перешкод – фото

Майбутні офіцери НГУ проходять посилені тренування за стандартами НАТО

Українські артилеристи провели тренування в зоні АТО