5.ua

Сміття зі Львова возитимуть на Миколаївський полігон

  Збільшення кількості сміття на полігоні ніяк не впливає на екологічну ситуацію в Миколаєві

  Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич 10 вересня підписав розпорядження "Про поховання ТПВ на Миколаївському міському полігоні", згідно з яким КП "Миколаївкомунтранс" доручено тимчасово приймати надходять зі Львова тверді побутові відходи на Миколаївський міський полігон для подальшого поховання.

  "До мене звернувся Львівський міський голова Андрій Садовий з проханням про тимчасове розміщення твердих побутових відходів на полігоні ТПВ м. Миколаєва, я підписав відповідне розпорядження", - написав в Facebook Сенкевіч.

  Крім того, він пояснив, що прийняв таке рішення з низки причин, в тому числі тому, що на сьогодні до кінця не вирішена ситуація з Грибовицьким сміттєзвалищем, де на початку літа справив сильна пожежа, що призвела до загибелі кількох осіб.

  "Я вважаю, це правильно, що міста України допомагають Львову з утилізацією твердих побутових відходів. Ми повинні бути однією нацією, єдиною країною в своїх щоденних справах, а не тільки в деклараціях, обмежуючись написом" Україна єдина "в кутку екрану телевізора ... Якщо, не дай Бог, таке горе трапиться у нас, ми повинні знати, що у нас є друзі, які протягнуть руку допомоги нам. Давайте будемо патріотами не на словах, а на ділі ", - написав він.

  При цьому він підкреслив, що це тимчасовий захід, а збільшення кількості сміття на полігоні ніяк не впливає на екологічну ситуацію в місті.

  Згідно з підписаним мером Миколаєва розпорядженням, КП "Миколаївкомунтранс" буде тимчасово приймати надходять зі Львова ТПВ на Миколаївський міський полігон для подальшого поховання за тарифами, встановленими пп. 2.1 п. 2 рішення виконкому міської ради від 27.03.2015 № 184 "Про коригування тарифів на послуги із захоронення, перевезення та вивезення ТПВ для споживачів м. Миколаєва".

  Попередній матеріал
  У Мінсоцполітики назвали кількість домогосподарств, які отримують субсидії
  Наступний матеріал
  Навчання десантно-штурмової бригади ВДВ: стрибки з парашутом з висоти 800 м – фото
  Loading...

  Мінекології запустило електронну мапу сміттєзвалищ

  Підозрювані у причетності до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі вийшли під заставу

  Суд заарештував екс-заступника директора КП у справі Львівського сміттєзвалища

  На сміттєзвалищі під Києвом сталася пожежа, гасіння триває – ДСНС