телевізор biz.liga.net

Нацрада заборонила мовлення "замаскованого" російського телеканалу

  Як з'ясувалося, телеканал має свідоцтво про реєстрацію "Роскомнадзора"

  Російському телеканалу Multimania TV заборонили мовлення в Україні. Про це повідомили у прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

  "Національна рада на засіданні 20 квітня ухвалила рішення вилучити телеканал "Multimania TV" з Переліку іноземних програм, які відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та українського законодавства для ретрансляції провайдерами програмної послуги в Україні", – йдеться в повідомленні.

  Щодо причин такого рішення вказується наступне. "Здійснивши моніторинг зазначеного мовника, Національна рада виявила інформаційну заставку з текстом:

  "Свидетельство о регистрации средства массовой информации Эл № ФС 77-48609 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзор) 16.02.2012 телеканалу "Мультимания.ТВ",

  а також посилання на сайт телеканалу www.multimania.tv. Проте на сайті відсутні будь-які відомості про те, що телеканал латвійський, натомість розміщуються тільки російські дозвільні документи, зокрема свідоцтво про реєстрацію та ліцензія Роскомнадзора", – повідомили у Нацраді.

  Крім того, фахівці зафіксували трансляцію російськомовної неідентифікованої рекламної та спонсорської інформації.

  "Відповідно до українського рекламного законодавства, трансляція/ретрансляція іноземних телепрограм, які містять рекламу і походять з країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення та не є країнами Європейського Союзу, заборонено", – підкреслюється в повідомленні прес-служби.

  Як повідомили у Національній раді з питань електронних медіа Латвійської Республіки, 1 грудня 2016 року ліцензію для мовника було анульовано.

  Нагадаємо, у березні Нацрада пригрозила заборонити білоруський телеканал через Україну без Криму.

  Попередній матеріал
  Вищий адмінсуд відмовився розглядати позов Шокіна до ВР та Президента
  Наступний матеріал
  В "Укрзалізниці" анонсують підвищення вантажних тарифів від літа до 25% – оновлено
  Loading...