поліція 5.ua

Нацполіція зможе працевлаштувати 2,5 тис. демобілізованих учасників АТО

Йдеться про вакансії в поліції охорони

Національна поліція України пропонує демобілізованим учасникам антитерористичної операції працевлаштування на 2,5 тис. вакантних посад у структурі поліції охорони. Про це в п'ятницю, 19 лютого, заявив начальник Департаменту поліції охорони Нацполіції України Сергій Будник, передає УНІАН.

За його словами, нині в підрозділах поліції охорони є вакантні посади поліцейських, поліцейських-водіїв, керівників середньої ланки, а також цивільні посади. "Це посади, пов’язані з фаховим напрямком – юридичний, економічний, фінансовий, тобто це є програмісти, інженери тощо. І ми сьогодні готові запропонувати ці вакансії", - сказав Будник.

Він додав, що робота в поліції охорони є цікавою, динамічною, особливо зважаючи на те, що зараз триває процес реформування Нацполіції. Зарплата, як зауважив Будник, спочатку буде в розмірі від 4,5 тис. до 6,5 тис. грн залежно від посади та вислуги років. "Але в нас стоїть завдання - до кінця року вийти на те, щоб мінімальна зарплата в нас була 6 тис. грн", - наголосив правоохоронець.

Він зазначив, що можливість працевлаштування є і для бійців АТО, які були поранені та мають інвалідність. Точний перелік вакантних посад для них наразі формують. Будник прогнозує, що їх кількість складе 5-7% від усіх всіх вакансій у поліції охорони.

Начальник Департаменту поліції охорони підкреслив, що проект реалізується в усіх регіонах України. Допомогу з працевлаштуванням в поліцію охорони надаватимуть, зокрема, в Центрах допомоги учасникам АТО, які нині діють в усіх обласних держадміністраціях.

Також він поінформував, що поліція охорони має два професійно-технічні училища у Вінниці та Рівному, де буде здійснюватися підготовка чи перепідготовка учасників АТО на професії охоронної сфери.

Водночас начальник Управління у справах учасників АТО МВС України Василь Мельник, який брав участь в антитерористичній операції, повідомив, що йому надійшла пропозиція щодо роботи в структурі під час реабілітації після поранення. За його даними, наразі в структурі міністерства вже працюють 50 інвалідів-бійців АТО.

Учасники АТО за консультаціями з питань працевлаштування також можуть звертатися за телефоном довіри Нацполіції (044) 256-17-20.

Нагадаємо, в Україні діють безкоштовні курси англійської для колишніх військових. Детальніше про програму можна дінатися за посиланням

Попередній матеріал
На супутнику Плутона Хароні був підземний океан
Наступний матеріал
У Лисичанську повалили Леніна
Теги:
Loading...

Муженко: Демобілізація з лав ЗСУ відбудеться наприкінці березня - на початку квітня

Волонтери провели навчання для саперів-підривників на полігоні

"Pizza Veterano": бійці АТО відкрили піцерію у Києві

Волонтери проекту "Повернись живим" створять альбом смс-листування українських бійців з рідними