Нацполіція/Instagram

Нацполіція оголосила набір до лав дорожньої поліції

  До дорожньої поліції планується залучити 2600 співробітників

  Перший етап набору кандидатів на посади триватиме до 1 серпня 2017 року, другий – до 1 грудня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

  "У планах на 2017 рік є запуск дорожньої поліції та тактичних груп патрульної поліції. Для дорожньої поліції планується залучити 2600 співробітників", – наголосив начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

  Окрім того, керівник патрульної поліції зазначив, що для забезпечення патрулювання доріг міжнародного та національного значення загальною протяжністю 9 тисяч кілометрів вийдуть 324 патрулі. Він додав, що "також запрацюють групи тактичної підтримки патрульної поліції у п’яти містах України. У Києві до складу груп увійдуть 600 осіб, в Одесі, Харкові та Дніпрі по 300 співробітників, Львів – 250 працівників".

  "Їхнє основне завдання – підтримка нарядів патрульної поліції, тобто виїзд та реагування на всі ускладнення оперативної обставини. Крім того, на них буде покладено питання забезпечення пішого патрулювання та забезпечення публічного порядку під час проведення мирних зібрань", – наголосив Жуков.

  Нагадаємо, Нацполіція закрила ще 18 підпільних гральних закладів по всій Україні.

  Попередній матеріал
  Вчені NASA показали космічну "країну чудес"
  Наступний матеріал
  Економіст про націоналізацію "Приватбанку": Люди не розуміють, що відбулося
  Loading...

  МВС оголосило конкурс на посаду керівника Нацполіції

  Аваков повідомив, коли оберуть нового голову Нацполіції

  Нацполіція підписала угоду про стратегічне співробітництво з Європолом

  На Львівщині представили нового чільника Нацполіції області