МВС

Нацполіція підписала угоду про стратегічне співробітництво з Європолом

На базі Нацполіції буде створено високотехнологічний контактний пункт для зв'язку із колегами з Європолу

Сьогодні, 14 грудня, в ході робочого візиту до Нідерландів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав Угоду про стратегічне та оперативне співробітництво з Європолом. Про це інформує прес-центр МВС.

Як зазначається, укладання Угоди дасть можливість українським правоохоронцям брати участь у спільних поліцейських заходах разом з європейськими колегами, здійснювати обмін і аналіз оперативної інформації та встановлювати місцезнаходження злочинців, що перебувають у розшуку. Крім того, це дозволить створювати міжнародні спільні слідчі групи.

"Українська сторона готова надати доступ до своїх баз даних, які будуть цікаві Європолу для співробітництва. Це, насамперед, надасть можливість відпрацьовувати масштабні спільні операції по боротьбі з організованою злочинністю", - йдеться у повідомленні.

МВС

У Нацполіції України буде створено високотехнологічну лінія зв’язку для оперативного обміну інформацією. Лінія буде максимально захищеною, запевняють у МВС.

"Уже зараз можемо почати структурувати нашу роботу, особливо в напрямку кіберзлочинності і тероризму. Ваш досвід важливий і унікальний", - заявив Глава Європолу Роб Вейнрайт.

Як відомо, на сьогодні угоди про співробітництво Європолом укладені з правоохоронними органами Австралії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Ісландії, Норвегії, Монако, Швейцарії, Албанії, Македонії, Молдови та двома міжнародними організаціями: Євроюстом та Інтерполом.

Як повідомляв 5.ua, 30 листопада українські правохоронці допомогли поліції 30 країн знешкодити мережу хакерів-вимагачів Avalanche.

Попередній матеріал
Як погасла Ейфелева вежа: у Парижі тисячі людей вийшли на протест проти вбивств в Алеппо
Наступний матеріал
Ірванець: Росте нове, модерне покоління українців, але їх ще замало для цілої країни і вони поки розчиняються - як вода в пісок - відео
Теги:
Loading...
Capital English: у Києві стартував проект "Англійська мова для патрульної поліції"

Capital English: у Києві стартував проект "Англійська мова для патрульної поліції"

Президент нагородив героїв АТО та капрала Нацполіції

Президент нагородив героїв АТО та капрала Нацполіції

"Ми не осоримили Україну": У Нацполіції розповіли деталі ліквідації міжнародної кібермережі Avalanche

"Ми не осоримили Україну": У Нацполіції розповіли деталі ліквідації міжнародної кібермережі Avalanche