Facebook / Арсен Аваков

МВС оголосило конкурс на посаду керівника Нацполіції

Конкурс є відкритим для всіх бажаючих, як з числа діючих поліцейських, так і інших осіб, які відповідають зазначеним вище умовам та можуть стати поліцейськими

Міністерство внутрішніх справ оголосило конкурс на посаду керівника Національної поліції України. Про це у своєму Facebook повідомив міністр Арсен Аваков.

Кандидат повинен мати юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менш як сім років та досвід роботи на керівних посадах не менш як п’ять років. Окрім того, до претендента на посаду висувають низку вимог щодо особистісних якостей.
Детальний перелік вимог та сфери відповідальності наведено у законі про Національну поліцію.

Зазначається, що конкурс є відкритим для всіх бажаючих, як з числа діючих поліцейських, так і інших осіб, які відповідають зазначеним вище умовам та можуть стати поліцейськими.

Конкурс проводитиметься Консультативною відбірковою комісією, яка спеціально створена рішенням Міністра внутрішніх справ на правах тимчасового дорадчого (консультативного) органу. 

Як інформував 5.ua, в середині листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ щодо призначення тимчасово виконуючого обов'язки начальника Нацполіції. Ним став Вадим Троян, який до цього займав посаду заступника очільника відомства.

Попередній матеріал
Тандіт: Бойовики намагались завербувати 70 українських полонених, вдалося – лише близько 20
Наступний матеріал
Розвідник, який пройшов майже всі гарячі точки Донбасу, відкрив будівельну фірму
Теги:
Loading...

На Львівщині представили нового чільника Нацполіції області

Аваков оголосив конкурс на посаду голови Нацполіції "для уникнення спекуляцій"