Фото із відкритих джерел

Аваков оголосив конкурс на посаду голови Нацполіції "для уникнення спекуляцій"

  Міністр назвав критерії, яким повинен відповідати головний поліцейський України

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про рішення провести консультативний конкурс для поліцейських на заміщення посади голови Національної поліції України. Про це мовиться у повідомленні Авакова на сторінці у Facebook.

  "Призначення на посаду керівника Національної поліції України відповідно до законодавства не передбачає проведення конкурсу. Однак, враховуючи той факт, що до людини, яка працюватиме на посаді голови Національної поліції України, має бути беззастережна довіра як українського суспільства, так і міжнародного політикуму, я прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для поліцейських на заміщення цієї посади", – мовиться в повідомленні.

  Також, з його слів, "для уникнення політичних спекуляцій та проведення чесного та відкритого відбору кандидата" на посаду керівника Нацполіції, створена Консультативна комісія міністра, до якої будуть запрошені професійні експерти з міжнародного корпусу стратегічних партнерів МВС: США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) і "авторитетних експертів від української громадськості".

  "Станом на сьогодні діють спрощені критерії відбору кандидатів на цю посаду, але з 1 січня 2017 року вони суттєво змінюються та стають більш вимогливими. У частині 5 статті 21 Закону прямо вказані критерії, яким повинен відповідати головний поліцейський України: 1) відповідає загальним умовам вступу на службу в поліцію; 2) має вищу повну юридичну освіту; 3) має стаж роботи в галузі права не менш як сім років; 4) має досвід роботи на керівних посадах не менш як п’ять років", – наголосив Аваков.

  Як інформував 5.ua, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ щодо призначення тимчасово виконуючого обов'язки начальника Нацполіції. Ним став Вадим Троян, який до цього займав посаду заступника очільника відомства.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Блогер і продюсер івано-франківсього музичного гурту Олег "Мох" Гнатів в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  ОБСЄ констатує різке збільшення обстрілів на Донбасі та рекордну кількість вибухів – інфографіка

  Аваков представив тимчасово виконуючого обов'язки керівника Нацполіції

  Аваков сказав, що виконувачем обов’язків голови Нацполіції буде Вадим Троян

  Аваков прокоментував відставку Деканоідзе: Це був складний, але дуже важливий етап

  Аваков відреагував на звинувачення в бік своєї нової заступниці

  24-річну заступницю Авакова призначили з порушенням – Геращенко

  У Авакова підтвердили, що переписка Суркова із планом щодо розвалу України – автентична