Національна поліція

Аваков представив тимчасово виконуючого обов'язки керівника Нацполіції

Ним став Вадим Троян, що раніше був заступником начальника відомства

У середу, 16 листопада, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ щодо призначення тимчасово виконуючого обов'язки начальника Нацполіції. Ним став Вадим Троян, який до цього займав посаду заступника очільника відомства. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"Завдання перед поліцією залишаються такі ж, як і були. Це продовження реформи, повний набір кадрового складу, а також завдання, яке поставив нам Кабінет міністрів України: розкриття, розкриття і ще раз розкриття злочинів", – заявив Вадим Троян під час представлення.

Як зазначив Троян, наразі взаємодія між органами та підрозділами МВС та Нацполіції перебуває на задовільному рівні, тому проблем у роботі не виникатиме.

Нагадаємо, 16 листопада уряд звільнив Деканоідзе з посади глави Нацполіції.

Як повідомляв 5.ua, 14 листопада Хатія Деканоідзе офіційно заявила, що йде у відставку з посади голови Нацполіції. При цьому вона сказала, що не вважає можливого її наступника Вадима Трояна "політично незалежним" і закликала провести найближчим часом прозорий конкурс на зайняття посади глави поліції.

Попередній матеріал
Посли G7 закликали ВР та політичних лідерів підтримувати процес реформ в Україні
Наступний матеріал
Петухов: Утримання певних країн від голосування за резолюцію ООН щодо Криму, не означає, що Україна втратила їхню підтримку

Уряд звільнив Деканоідзе з посади глави Нацполіції

Найєм – про відставку Деканоідзе: У Нацполіції більше немає людей з команди реформаторів

Деканоідзе офіційно заявила, що йде у відставку з посади голови Нацполіції

Брифінг Голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе – відео