korrespondent.net

Аваков відреагував на звинувачення в бік своєї нової заступниці

  Міністр підкреслив, що Дєєва вільно володіє англійською і французькою

  Міністр МВС Арсен Аваков відповів на звинувачення з приводу призначення Анастасії Дєєвої своїм заступником. Міністр детально розібрав ситуацію на своїй сторінці Facebook.

  Перше, що зачепило Авакова – обговорення віку Дєєвої, якій 24 роки. "Дивлюся дискурс – молода ... головна претензія, полилася жовч, бруд, ярлики і образи дівчини, з якою ніхто з коментаторів не стикався – не знайомий, але "дружно засуджують", – зауважив міністр.

  Так само він вказує на те, що посаду заступника міністра – це всього лише функція і не важливо, який вік у людини, що її займає.

  "У сьогоднішньому міністерстві – висока посада – не синекура і не вершина ієрархічної драбини колишнього пострадянського міністерства міліції. У нинішньому цивільному міністерстві, з якого виділена окремо Нацполіція - посада заступника міністра – це функція! І варто зрозуміти, що на низку функцій у цій складній системі, якою є МВС – 24-річний і 30-річний, на жаль, – виграє у досвідченого 50-річного, на зразок мене. Це нормально і це працює", – написав Аваков.

  Міністр повідомляє, що після консультацій всередині, в тому числі і з ключовими іноземними партнерами, зі складу проектного офісу визначили лідера – Анастасію Дєєву, дівчину, яка на їхній погляд зможе оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію з іноземними партнерами. Це – її функції.

  Арсен Аваков також підкреслив, що Дєєва вільно володіє англійською і французькою і з відзнакою закінчила бакалаврат КНУ ім. Тараса Шевченка. Диплом магістра у неї теж з відмінними результатами.

  Відповів він і на звинувачення Дєєвої в "непатріотизмі": "Безсовісні домисли". Аваков також висловив переконання, що нова заступниця впорається зі своїми завданнями".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Ірина Геращенко заявила, що 24-річну заступницю Авакова призначили з порушенням.

  Попередній матеріал
  Хто сильніший: Півсотні бійців ЗСУ та Нацгвардії влаштували змагання з CrossFit
  Наступний матеріал
  Західну Україну завалило снігом: Подекуди за ніч випала місячна норма
  Loading...

  Аваков відсторонив від виконання обов’язків скандального начальника Черкаської облполіції

  У Авакова підтвердили, що переписка Суркова із планом щодо розвалу України – автентична

  Digital Radio та нові системи поліцейських дільниць: Аваков анонсував технологічні зміни в Нацполіції

  Аваков дав старт реформі пожежної служби

  Аваков розповів, коли в Україні остаточно ліквідують усі МРЕВ

  5 канал - трансляція наживо