Національний цирк України затопило [репортаж, відео]

  Національний цирк України затопило. З 28 січня до кінця травня головна арена країни слугуватиме озером. Майстер-клас у повітрі, лазерне шоу, боротьбу з крокодилом, - все це можна побачити у новій програмі "Цирк на воді". Глядачів розважатимуть дресировані папуги та шимпанзе, людина-амфібія, приборкувачі вогню. Номери за їхньою участю бачила Людмила Голоднік.

  Кілька діб, пара десятків рук, 150 кубометрів води - і головна арена країни перетворилася на басейн. За чотири місяці виступів його заново наповнюватимуть лише кілька разів.

  Сергій Сидоров, інженер: "Возможно, пару раз сменится полностью. А так просто очищается, обновляется, дезинфицируется".

  Доки сцену готують до презентації, головні учасники дійства буквально рвуться вийти на люди. Приміром, у мавпи Вовчика зовсім уривається терпець. Дефіцит у спілкуванні намагається компенсувати приятельськими привітаннями. А ось його сусід Гриня сторонніх не визнає. Робити собі масаж дозволяє лише власникові. Щоби єнот продемонстрував артистичність, дресирувальник радо підопічному масує спинку.

  Сергій Федотов, артист цирку: "Я его так чухаю, ему нравится. Он играется. Этим надо уделять внимание".  

  На відміну від чотирирічного Грині, ось цим папугам налаштовуватися на виступ не треба. Їхній досвід вираховується десятками років.

  Наталя Тищенко, дресирувальниця: "Птички уже довольно взрослые. Есть попугайчики, которым 25 лет. Конечно они передаются по наследству так ка живут долго".    

  Старожилом сцени вважає себе і людина-каучук Євген Руденко. Своїми гнучкістю та спритністю він доводить: можливості тіла безмежні. Чоловік наче змія згортається в кільце, і наче без кісток складається навпіл.

  Повторити успіх артиста намагається шимпанзе Міккі. Цей сміливець демонструє шпагат, сальто, стійку на голові та катання на самокаті. Так позував, що ледь не впав до басейну.

  Ігор Попов, дресирувальник: "На самокате едет и в воду прямо брык. Я говорю: "давай работай!". Он мокрый, в штанах - прямо на представлении".

  Разом з Міккі Ігор Попов виступає вже дев’ять років. Невдовзі дресирувальник планує номер урізноманітнити. Наразі це двомісячне цуценя боїться навіть камери. А за рік Яша на манежі отримуватиме числені овації. Приміром, як ось цей номер із рептиліями, у яких пащі заклеєні скотчем.  

  Олександр Чистяков, дресирувальник: "Были случаи, когда они нападают на девочек. Может, чего-то боятся - и начинают нападать на девочек". 

  Не менше лоскоче нерви глядачеві номер "боротьба з крокодилом у басейні". Дресирувальник та підопічний так міряються силами, що бризки долітають і до глядачів.

  Людмила Голоднік, "5 канал": "Цей велетенський скляний куб мають винести на манеж наприкінці вистави. Головне завдання артиста якомога довше протриматися під водою. Людина-амфібія затримує дихання майже на п’ять хвилин. Утім брати з собою заспокійливе не доведеться, каже адміністрація цирку. Адже номар має завершитися хепі ендом".
   
  Людмила Голоднік, Дмитро Демішев, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Харківські студенти допомагають дітям із обмеженими можливостями
  Наступний матеріал
  Попов: Пенсіонери та непоносправні і надалі їздитимуть столичним метро задарма
  Теги: