Харківські студенти допомагають дітям із обмеженими можливостями

  Харківські студенти допомагають дітям із обмеженими можливостями. Щоб обладнати реабілітаційний кабінет в інтернаті для дітей з вадами слуху, майбутні банкіри влаштували благодійну акцію «Аукціон надій». Що і за скільки продавали студенти заможним харків’янам бачила Людмила Сотник.

  Журналіст "5 канал": "Ікона від Сергія Тігіпка , рукавички від братів Кличків, бубен від Руслани. Майбутні фінансисти зібрали для благодійного аукціону шістнадцять VIP-лотів. Гроші , які отримають від продажу, планують передати в інтернат для дітей із вадами слуху".

  Отримати ВІП-лоти не так уже й просто, зізналась п’ятикурсниця Антоніна Вінченко. Щоб зібрати усі, які студентство запланувало, знадобилося понад два місяці. Хоча студентів, які хотіли у цій справі домомогти, з часом тільки більшало.

  Антоніна Вінченко, студентка: "И интересовались, и предлагали свою помощь, и искали знакомых, которые могут поучаствовать в этом аукционе, и собирали деньги, ходили в детский дом узнавали, что необходимо им сделать".

  Перед початком аукціону одні покупці прицінялися до лотів, а дехто твердо для себе вирішив, що саме придбає.

  Тамара Смовженко: "Я є представник свого сина. Син у мене банкір , працює у Львові у банку. І він мені доручив купити один лот. Який лот я вам можу сказати. Це лот від Малковича "Кай і Герда". Буду старатися його купити".

  Найзапекліше під час аукціону торгувалися за рукавички братів Кличків. Почали торги з 10 тисяч. Дійшли до ціни у сорок.

  Покупець лоту від братів боксерів вирішив залишитися анонімом і швидко покинув аукціон. Загалом завдяки благодійній акції студентам удалося зібрати понад сто вісімдесят тисяч гривень.

  Людмила Сотник, В’ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Албанії масові антиурядові протести
  Наступний матеріал
  Національний цирк України затопило [репортаж, відео]
  Теги: