Попов: Пенсіонери та непоносправні і надалі їздитимуть столичним метро задарма

  Пенсіонери та непоносправні і надалі їздитимуть столичним метро задарма. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.
  Він спростував інформацію про скасування пільг на проїзд вже з 29 січня, яку напередодні поширив "Київський метрополітен". Її він назвав "непорозумінням". Оскількі усі категорії пільговиків залишаються незмінними. Нині у мерії опрацьовують лише новий механізм нарахування пільг. Затвердити його столичні депутати мають вже найближчої сесії - 3 лютого.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Додаткові пільги вони як були раніше так з 1 січня і протягом року вони будуть безумовнонадаватися, але механізм сам буде уточнений і скоректований у лютому місяці і принятий як рішення міської ради. Тобто не яких питань, пов`язаних з обмеженням пільг на данний момент не розглядається і н приймається". 

  Разом з цим у мерії розробляють "соціальну картку" для пенсіонерів, непоносправних та малозабезпечених. Її власники отримають певну кількість безкоштовних проїздок на місяць. Зокрема, для метро це може бути 60-т подорожей. Соціальна картка дозволить вести чіткий облік пільговиків та знизить навантаження на бюджет. А також унеможливить появу липових пільговиків. 

  Попередній матеріал
  Національний цирк України затопило [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Киянам, що мерзли через відсутність тепла в будинках перерахують тариф
  Теги: