Електрошокери
Електрошокери lb.ua

Національна поліція України почне використовувати електрошокери

  Читайте по-русски
  Раніше Нацполіція уклала угоду про закупівлю 200 електрошокерів на суму 32,85 млн грн

  У період з вересня по жовтень Національна поліція України почне використовувати перші 200 електрошокерів TASER X2. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, передає УНІАН.

  "Це медично сертифікована нелетальна зброя, яка знерухомлює активного правопорушника, але на відміну від бойових чи травматичних пістолетів не завдає жертві тяжких, небезпечних для життя та здоров'я вогнепальних поранень", – зазначили в Нацполіції.

  Повідомляється, що електрошокери використовуватимуться задля підвищення безпеки громадян та офіцерів.

  "Інструмент деескалації допоможе максимально безпечно виходити із загрозливих ситуацій під час виконання службових обов'язків та зменшити пов'язані з цим можливі травми громадян та офіцерів поліції", – повідомили в компанії-постачальнику.

  Як зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, використання електрошокерів є новизною для української поліції.

  "Ми ретельно дослідили та продовжуємо стежити за досвідом застосування цих пристроїв у багатьох країнах світу та вважаємо, що оснащення наших підрозділів таким інноваційним пристроєм зробить їхню роботу щодо забезпечення громадського порядку значно ефективнішою", – сказав Геращенко.

  Також зазначається, що 18 червня за результатами тендера Національна поліція уклала угоду з ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Система" про закупівлю 200 електрошокерів на суму 32,85 млн грн. Про це повідомили у виданні "Наші Гроші".

  Нагадаємо, в Києві чоловік намагався передати наркотики в СІЗО з допомогою квадрокоптера.

  Попередній матеріал
  У Львові колишнього керівника дитячого табору підозрюють у зґвалтуванні 11 дітей
  Наступний матеріал
  Джеймс Бонд існував насправді – у Польщі в архівах знайшли досьє на спецагента з відомим шпигунським ім'ям
  Loading...