5.ua

Нацгвардійці просвердлили гору Карачун задля водопостачання

  Бійці Національної гвардії змогли вирішити питання водопостачання для своїх позицій у Словянську.
  Бійцям, які займають позиції на горі Карачун поряд із Слов'янськом (Донецька область), хронічно не вистачало води, поки вони не просвердлили свердловину, - повідомляє видання Сегодня.

  "Води тут немає, а щоб її привезти, надсилали броньовану колону - ми її завжди чекали як манни небесної", - розповів журналісту видання гвардієць Мирослав Гай.

  За його словами, води вистачало тільки, щоб пити.

  "Про те, щоб помитися або форму випрати, взагалі мови бути не могло! Іноді доходило до того, що дощову воду доводилося збирати", - розповів боєць.

  В один із особливо спекотних днів доведені до відчаю бійці зважилися пробурити свердловину просто на горі.

  "Ідея була майже божевільною, але треба було вирішувати проблему. Обдзвонили безліч місцевих фірм, які займаються бурінням, але приїхати погодилася лише одна. Ці відчайдушні люди привезли на гору обладнання, і десь тиждень вони бурили свердловину під постійним мінометним обстрілом. І... дісталися до води!", - каже Мирослав.

  Тепер, за словами гвардійця, вони зможуть вистояти на блокпосту за будь-яких обставин, а тоді свердловину залишать для місцевих жителів.

  "Тут є будиночок недалеко, звідти люди всі виїхали, але, я думаю, вони згодом повернуться. Тепер і у них проблеми з водою не буде", - сказав Гай.

  Нагадаємо, 4 червня відразу кілька міст на Донеччині лишились без водопостачання після пошкодження водогону внаслідок військових дій.

  А у відсутності можливості відремонтувати подачу води працівники водоканалу у Слов'янську звинувачують саме озброєних бойовиків.
  Попередній матеріал
  На Донеччині без води залишаються 5 міст
  Наступний матеріал
  Рада сьогодні займатиметься бюджетними питаннями та стандартизацією