apostrophe.com.ua

Насіров: За минулий тиждень вже близько 600 вживаних авто розмитнено за новими правилами

  Змінилася ставка акцизного податку, зауважив голова ДФС

  В Україні за даними за минулий тиждень вже близько 600 вживаних автомобілів розмитнено за новими правилами. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, повідомляє "Економічна правда".

  "По вживаних авто. Минулого тижня в мене була статистика, на той час було 550-600 автомобілів, які вже були розмитнені за новими правилами. Не можна сказати, що правила дуже змінилися. Змінилася ставка акцизного податку. Зрозуміло, що це більша цифра порівняно з попередніми періодами. Я думаю, це може вирішити проблему в західних регіонах, де багато авто на тимчасовій реєстрації чи іноземних номерах. Людям буде зрозуміліше, як їх розмитнити, заплатити ПДВ, акциз, поставити на облік і зробити легальними. Це великий крок від держави для людей, що не можуть собі дозволити нові авто і мають право завезти та розмитнити авто по реальній вартості", – заявив він.

  Як повідомляв 5.ua, 1 серпня набув чинності закон про зниження акцизів на б/в авто. Верховна Рада України (ВРУ) 31 травня тимчасово (до 31 грудня 2018 р.) знизила ставки акцизного збору на використані автомобілі. Документ вносить зміни до підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України, згідно з яким ставки акцизного збору на б/в авто знижуються в 2-28 разів (до 0,102-2,2 євро за 1 куб. см об'єму циліндрів двигуна) залежно від виду транспортного засобу і потужності його двигуна. Закон вводить пільгові умови ввезення автомобілів для осіб, які ввозять для власного використання або в інтересах інших осіб за договорами купівлі-продажу, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських і цивільно-правових договорів або за рішенням суду, не більше одного автомобіля на рік.

  Попередній матеріал
  Чоловіча збірна України з баскетболу U-16 вийшла до 1/4 чемпіонату Європи
  Наступний матеріал
  Презентація мистецької програми, приуроченої до Дня Державного Прапора та 25-річчя Незалежності України – відео
  Теги:
  Loading...