Федерація Баскетболу України

Чоловіча збірна України з баскетболу U-16 вийшла до 1/4 чемпіонату Європи

В 1/4 чемпіонату Європи U-16 Україна зустрінеться з Чехією

Чоловіча збірна України з баскетболу U-16 обіграла Румунію на чемпіонаті Європи 78:58 і вийшла до 1/8 фіналу. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

"Суперники у звітному протистоянні вже зі старту продемонстрували свою непоступливість. Відповівши на штрафний Гаврілоайі двоочковим Клевзуника українці недовго були поперед – румуни швидко збагнули, як долати захисні порядки суперника. Але Клевзуник своїми триочковими не давав супротивнику відірватися, а коли кидок з-за дуги Грицака досяг мети, українці вдруге у матчі вийшли вперед. Грати у чверті залишалося три хвилини. Після того як Клевзуник здалеку вкотре поцілив у румунський кошик, довівши перевагу до 4 очок, Себастьян Ман взяв тайм-аут. Але українці зберегли цей відрив до кінця чверті 19:15", – йдеться в повідомленні.

На 30-й хвилині гри Мацеуца триочковим кидком востаннє у цьому матчі зробив відставання своєї команди мінімальним. 39:40. Після цього українці зробили потужний ривок – 10:0 протягом наступних п'яти хвилин. Невідворотність успіху, а відтак і виходу до 1/8 фіналу почала набувати реальних обрисів.

Зазначимо, найрезультативнішим гравцем матчу став Денис Клевзуник – 31 очко, 7 підбирань. У чвертьфіналі збірна України зіграє з чеськими однолітками. Матч відбудеться 18 серпня о 16:00.

У Криму влада заводить справу на кожного, хто відмовився від російського громадянства – політв'язень Ільченко
    Насіров: За минулий тиждень вже близько 600 вживаних авто розмитнено за новими правилами