Федерація Баскетболу України

Жіноча збірна з баскетболу U16 фінішувала на Чемпіонаті Європи

Україна звершила виступи на чемпіонаті Європи на 14-му місці. Усього у Румунії у дивізіоні "В" змагалися збірні 23 країн

У заключному матчі чемпіонату Європи U-16 збірна України мінімально поступилася Болгарії 56:57. Це був поєдинок за 13 місце. Болгарки, не вагаючись, взялися до справи і повели 4:0. Про це інформує прес-служба Федерації Баскетболу України.

"Семеніченко двома влучними кидками відновила рівновагу. Щоправда, вийти вперед українкам не вдалося. Суперниці блокували кидки, а під час виконання триочкових синьо-жовтим бракувало влучності. Перша чверть завершилася з рахунком 18:12 на користь Болгарії. Психологічний злам відбувся на екваторі другої чверті, коли Федоренко реалізувала триочковий і вивела свою команду вперед. Одразу ж за нею відзначилася Рабчук і на відпочинок команди пішли вже за переваги України 24:20. Це стало наслідком успішних дій у другій чверті, яку підопічні Олександра Чередниченка виграли 12:2", – мовиться у повідомленні.

"Після перерви вже Болгарія перехопила ініціативу. Заключну чверть команди розпочали з мінімальною перевагою болгарок, але вони її одразу ж збільшили. Тим не менш, українки знайшли у собі сили наздогнати суперниць. Після того, як на екваторі чверті Гуменюк реалізувала 2 з фолом, перевага Болгарії стала мінімальною – 49:48. А потім Джунь чітко виконала триочковий, і вже 51:49 на користь України. Напруга у матчі досягла апогею на останній хвилині. Гвічіані вивела Україну вперед, але Петрова знову схилила шальки терезів на свій бік 57:56. За 34 секунди до кінця матчу Олександр Чередниченко взяв таймаут", - повідомили у ФБУ.

Україна завершила виступи на чемпіонаті Європи на 14-му місці. Усього у Румунії у дивізіоні "В" змагалися збірні 23 країн. Підопічні Олександра Чередниченка провели вісім поєдинків, вигравши половину з них. Два матчі дівчата програли у групі Греції і Люксембургу, тому вийшли з неї з третього місця і були змушені боротися за 9-16 місця. На другому етапі обіграли Македонію, але поступилися Естонії і Болгарії.

Важка артилерія та активізація ДРГ: до чого готуються російські окупанти
    Тандіт розповів про пріоритетну тему Кремля та успіхи у визнанні українських бранців