noi.md

Населення України зменшилося до 42,2 млн – звіт Держстату

Продовжує залишатися дуже суттєвою різниця між кількістю померлих і кількістю народжених українців

Чисельність населення України станом на 1 вересня становила 42,23 млн осіб. Якщо порівнювати із початком року – це менше на 152 тис. громадян. Відповідні дані опублікувала Державна служба статистики у п'ятницю, 19 жовтня.

"Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 вересня 2018 року становила 42234,0 тис. осіб. Упродовж січня-серпня 2018 року чисельність населення зменшилася на 152,4 тис. осіб", – мовиться в експрес-випуску щодо демографічної ситуації у країні.

У Держстаті уточнили, що продовжує залишатися дуже суттєвою різниця між кількістю померлих і кількістю народжених українців: на кожні 100 померлих – лише 58 новонароджених. Саме значним негативним приростом і пояснюється скорочення кількості населення.

Якщо порівнювати з минулим роком, то 1 вересня 2017-го українців було 42,45 млн, тобто на 210 тис. осіб більше.

Динаміка населення України
Динаміка населення УкраїниДержавна служба статистики України

Уточнення: Дані щодо оцінки чисельності населення охоплюють усі регіони України, крім тимчасово окупованого Криму. А дані щодо природного та міграційного рухів населення не враховують анексований Крим, а також частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Попередній матеріал
Нацгвардійці на кордоні: в Береговому розмістять роту НГУ
Наступний матеріал
Константинополь не розриватиме відносини з РПЦ – стали відомі подробиці
Loading...