Чалий в NASA
Чалий в NASA Facebook

NASA залучить українських спеціалістів до досліджень Місяця – посол

  Під час зустрічі було обговорено широкий спектр питань співпраці в галузі дослідження космічного простору в мирних цілях та активізації двостороннього діалогу в цій сфері

  Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з адміністратором НАСА Джимом Бріденштайном. Про таке повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

  Під час зустрічі було обговорено широкий спектр питань співпраці в галузі дослідження космічного простору в мирних цілях та активізації двостороннього діалогу в цій сфері, у т.ч. в межах відповідної українсько-американської робочої групи, створеної в травні 2016 року.

  "Було домовлено про підготовку до підписання міжурядової Угоди про співробітництво та використання космічного простору в мирних цілях", – йдеться у повідомленні.

  Джим Бріденштайн висловив вдячність за підтримку Україною космічних ініціатив НАСА. Наголосив на зацікавленості у залученні українських підприємств до реалізації проектів у сфері дослідження Місяця.

  Загалом же сторони відзначили значні перспективи поглиблення двосторонньої співпраці, наголосивши на позитивних прикладах українсько-американської взаємодії у космічній сфері, одним з яких є проект "Антарес".

  Попередній матеріал
  Українські кораблі наразі не ходять через Керченську протоку – ДПСУ
  Наступний матеріал
  "Зелена" енергія в Україні: у 2018 році було запущено 163 сонячні електростанції
  Loading...

  Чекали сигналу до останнього: NASA припинило місію епохального марсохода Opportunity

  Hubble виявив мерехтливу зоряну кулю – ровесницю Всесвіту

  NASA випадково зафіксувало нову галактику

  У Херсоні хочуть створити перший український плавучий космодром

  Календар магнітних бур на березень: коли будуть найсильніші

  Японці посадили космічний зонд на поверхню астероїда