www.thehindubusinessline.com/

У Херсоні хочуть створити перший український плавучий космодром

У квітні 2017 року Південмаш підписав з компанією S7 Sea Launch Limited контракт на виробництво і постачання 12-ти ракет-носіїв серії "Зеніт"

Генеральний директор ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" Сергій Войт заявив, що державне підприємство ініціює створення в Україні плавучої платформи для запуску ракет. Про таке повідомив "Укрінформ".

"Україна не має власного космодрому, хоча сам лише "Південмаш" спеціалізується на ракетобудуванні й здійснює зовнішньоекономічну діяльність з 23-ма країнами, в тому числі з Європи. Нам давно потрібно мати власний майданчик для запуску ракет, і створити його можливо на Херсонщині", – йдеться в тексті повідомлення.

Посадовець додав, що нещодавно мав розмову з колективом Херсонського державного заводу "Палада", на якому виготовляють плавучі споруди (доки). За його словами, там готові до співпраці та партнерства.

"Наші інженери шукали варіанти, розглядали багато питань. Потрібно все враховувати, адже деякі країни проти того, щоб над ними запускали ракети. Спільно з Укроборонпромом ми вирішили зробити таку платформу на херсонському підприємстві "Палада", – пояснив гендиректор Південмашу.

Слід зазначити, що у квітні 2017 року Південмаш підписав з компанією S7 Sea Launch Limited контракт на виробництво і постачання 12-ти ракет-носіїв серії "Зеніт" для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм "Морський старт" і "Наземний старт".

Попередній матеріал
Дивовижні історії Криму у Мистецькому арсеналі
Наступний матеріал
Перша громада УПЦ МП на Сумщині перейшла до Єдиної Церкви
Loading...

Ілон Маск опублікував відео першого запуску ракетного двигуна Raptor

Календар магнітних бур на березень: коли будуть найсильніші

Японці посадили космічний зонд на поверхню астероїда

Випробування модернізованих ракетних комплексів "Куб" і "Тор" для ЗСУ на завершенні – відео

На Мангера одягнули браслет, пересуватися він може лише по Херсону – поліція

У КНР розпочали будівництво першої космічної електростанції