5.ua

Нардеп Олена Бондаренко буде керівником Українського медіахолдінгу

  З 26 вересня 2014 року головою Наглядової ради "Українського медіахолдингу" (УМХ) призначено нардепа (представника колишньої влади) Олену Бондаренко. Відповідну заяву оприлюднено на сайті УМХ 22 вересня.

  Як зазначено у повідомленні, на цій посаді Олена змінить Юрія Рівненського, який покинув УМХ в липні. Згідно з вимогами законодавства, одночасно Олена складе повноваження депутата Верховної Ради України.

  Олена Бондаренко закінчила Донецький державний університет і Донецьку державну академію управління, працювала на телебаченні, очолювала прес-службу Донецької обласної ради. З 2006 р. тричі обиралася народним депутатом України від Партії регіонів; є членом Національної Спілки журналістів України та президентом Всеукраїнської Асоціації виробників і постачальників контенту.

  "Моїм завданням на новій посаді буде, перш за все, збереження і зміцнення об'єктивної журналістики у виданнях УМХ, зміцнення позицій холдингу на національному медіаринку, підтримка високої професійної репутації наших журналістських колективів", - цітує прес-служба УМХ слова Олени Бондаренко.
  Попередній матеріал
  Кличко відновлює проведення земельних аукціонів у Києві
  Наступний матеріал
  За тиждень у Криму не буде українського мобільного зв'язку
  Теги:
  Loading...